“Непросто бути твоєю мамою”: Ольга Фреймут показала 18-річну доньку, яка стала випускницею школи в США

Ольга Фреймут поділилася зворушливими кадрами зі своєю донькою Златою, яка закінчила навчання в американській школі. Ведуча пригадала моменти, коли дівчина була ще маленькою школяркою.

Відомій телеведучій Ользі Фреймут нещодавно випала нагода поділитися зі своїми підписниками важливими та зворушливими новинами. Її донька Злата, якій нещодавно виповнилося 18 років, закінчила американську школу. Фотографії молодої випускниці у традиційній мантії та капелюсі, з дипломом у руках, стали справжньою сенсацією серед прихильників телеведучої.

Ольга Фреймут не змогла стримати емоцій, спостерігаючи, як швидко подорослішала її донька. Ведуча поділилася зворушливими фото-спогадами, на яких маленька Злата йде до першого класу. Ці знімки підкреслюють контраст між тодішньою маленькою дівчинкою і теперішньою дорослою випускницею, яка стоїть на порозі нових життєвих випробувань.

Ольга Фреймут поділилася спогадами
Ольга Фреймут поділилася спогадами

Під фото Фреймут написала невеликий текст, у якому згадала, як у 14 років Злата висловила бажання навчатися за кордоном. Ольга зізналася, що спочатку не хотіла відпускати доньку так далеко від дому, але не змогла відмовити. Вона вважає, що довіра є проявом любові, і тому підтримала рішення Злати. Цей крок став важливим для обох – Злата отримала можливість реалізувати свої мрії, а Ольга навчилася відпускати і довіряти своїй доньці.

Фреймут зазначила, що бути мамою такої дівчинки, як Злата, непросто, але водночас захоплююче. Злата відома своїм непростим характером та яскравим образом, який зовсім не схожий на образ зіркової мами. Якщо Ольга славиться своєю витонченістю, елегантністю та правильними манерами, то Злата любить провокувати підписників фотографіями з глибоким декольте та епатажними позуваннями.

Злата Мітчелл часто провокує підписників відвертими світлинами, які не виклала б Фреймут
Злата Мітчелл часто провокує підписників відвертими світлинами, які не виклала б Фреймут

На фотографіях зі свого випускного Злата виглядає впевненою та щасливою. Традиційний випускний одяг – мантія та капелюх – підкреслюють урочистість моменту. Цей день став ще однією важливою віхою у житті молодої дівчини, яка змогла реалізувати свої мрії завдяки підтримці та довірі своєї мами. Ольга зауважила, що далі доньку чекає не менш важливий етап – університет, що стане новим початком цікавої біографії.

Популярне

Схожі статті

Теща-красуня, а дружина – лялечка: як виглядають жінки Віктора Павліка, з якими він проводить весь свій час

Відомий український артист Віктор Павлік живе в оточенні красивих жінок. Нещодавно його дружина Катерина Репяхова вирішила показати тещу зіркового обранця – свою маму.

Потап публічно звернувся до Максима Галкіна не українською: що сказав чоловік Каменських чоловіку Пугачової

Український репер Потап, який виїхав з України ще у 2022 році звернувся до Максима Галкіна не українською. Що саме сказав чоловік Насті Каменських російському гумористу.

Варю смачне сало: всі думають, що це копчене чи покупна грудинка – такого завжди мало. Мій ходовий рецепт

Якщо хочеться поласувати копченим салом, беріться до соєвого соусу. Проваривши у ньому жирні шматочки, вийде ідеальна ситна закуска. Гості не відрізнять від того, що з коптильні.