Він перед смертю назвав її іншим імʼям, а вона все одно його любила: як Тіна Кароль боролася за життя Огіра

Історія кохання Тіни Кароль дійсно чіпляє за душу будь-кого, оскільки непросто пережити прощання з коханим чоловіком. Але чому в останню мить Євген Огір почав кликати іншу жінку?

Тіна Кароль — відома українська співачка, яка вже багато років вражає слухачів своїм неймовірним талантом та неперевершеною красою. Її музика та сценічні виступи залишають незабутнє враження, а її життєвий шлях сповнений злетів і падінь, що робить її історію надзвичайно зворушливою та водночас трагічною.

Тіна Кароль попри популярність має непросту життєву історію
Тіна Кароль попри популярність має непросту життєву історію

У 2007 році Тіна Кароль зустріла одного чоловіка і навіть не здогадувалася, що він стане коханням всього її життя. Це був Євген Огір, талановитий продюсер, який не лише взяв Тіну під своє крило, а й згодом запропонував їй стати його дружиною.

Їхня історія кохання була сповнена ніжності та підтримки. Спочатку пара приховувала свої стосунки, але справжнє щастя важко було приховати. Незабаром Євген і Тіна одружилися, і у них народився син Веніамін.

Тіна Кароль та її чоловік Євген Огір
Тіна Кароль та її чоловік Євген Огір

На перший погляд, їхнє сімейне життя було ідеальним. Тіна продовжувала розвивати свою кар’єру, здобуваючи все більше шанувальників, а Євген підтримував її у всіх починаннях. Їхній син став справжньою радістю для обох, і здавалося, що ніщо не зможе зруйнувати цю ідилію.

Проте доля була жорстокою. Євген захворів на рак шлунка, і це стало великим ударом для їхньої родини. Тіна, як віддана дружина, доглядала чоловіка до останнього, сподіваючись на диво. Вони зверталися до найкращих лікарів та лікарень, але хвороба виявилася невиліковною. Євген пішов з життя, залишивши Тіну вдовою та з маленьким сином на руках.

Тіна Кароль, її чоловік Євген Огір та маленький син Веніамін
Тіна Кароль, її чоловік Євген Огір та маленький син Веніамін

Трагічний момент став ще болючішим, коли на смертному одрі Євген почав кликати іншу жінку — Дарину, свою колишню дружину. Вони були одружені недовго, адже обидва мали амбіції, які завадили їм приділяти достатньо уваги родині. Тіна, розуміючи, що це може бути останнє бажання її коханого, зважилася на відчайдушний крок — вона подзвонила Дарині і попросила приїхати до лікарні в Німеччині, де знаходився Євген.

Дарина - колишня дружина Євгена Огіра
Дарина – колишня дружина Євгена Огіра

Що саме хотів Євген від своєї колишньої дружини, залишилося загадкою. Проте очевидно, що Тіна настільки сильно кохала його, що не змогла не виконати його останню волю, навіть якщо це розбивало їй серце. Вона залишалася вірною своєму чоловіку до останнього, і цей вчинок показує її безмежну любов та самопожертву.

Співачка дуже важко перенесла смерть коханого та на багато років закрила тему стосовно чоловіків навколо себе. Тіна Кароль й досі залишається незаміжньою, хоча зізнається, що чоловікам в її житті знову відкрита дорога.

Популярне

Схожі статті

Після першого шматочка хочеться ще і ще: як я готую соковитий “Медовик” всього за 30 хвилин – торт-знахідка

Ледачий рецепт торта "Медовик", швидке, смачне та легке приготування в домашніх умовах, без розкатки коржів. Готуйте разом із нами цю смакоту та пригощайте своїх рідних.

Віктор Ющенко розпустив руки, відчитавши молодого блогера, який не любить мед: “Козаче, ти що, з дуба впав?”

Мільйон з гаком переглядів набрав у ТікТоці ролик із третім президентом України Ющенком. Віктор Андрійович, почувши слова блогера про мед, не стримався й відвісив молодику запотиличника.

Чому Надя Дорофєєва, Андрій Данилко та інші зірки досі не мають дітей: історії бездітних артистів

Хто з українських зірок досі не має дітей? Дорофєєва, Данилко та інші поділились своїми історіями, чому вони бездітні, що заважає їм та які саме причини мають - розкриваємо правду зірок.