“Так не можна”: колишній Заворотнюк Жигунов обурив Мережу своєю реакцією на смерть “Моєї прекрасної няні”

Анастасія Заворотнюк відома багатьом за роллю в раніше популярному серіалі "Моя прекрасна няня". Сьогодні ми розповімо про шлях актриси, як вона з'явилася на сцені, і як закінчилася її історія.

Кар’єра актриси була визначена, здається, ще з дитинства. Вона росла і виховувалася у творчій родині, де і вбирала артистичні якості. Мама Анастасії була теж актрисою, а тато режисером.

Сім’я була не з багатих, але на життя вистачало, і ненайкраще фінансове становище не заважало батькам прищеплювати доньці Анастасії та старшому синові Святославу любов до мистецтва.

Заворотнюк часто відвідувала театр мами, їй шалено подобалося те, що відбувається, і вона вже тоді замислювалася над подібною кар’єрою. Анастасія зізнавалася, що найбільше підтримки їй дав батько, який і був для неї найкращим другом.

Жигунов вразив фанатів реакцією на смерть Заворотнюк
Жигунов вразив фанатів реакцією на смерть Заворотнюк

З того ж часу вона почала розвивати свої таланти. Через деякий час уже в студентські роки вона почала грати в театрі і відтоді ніколи не залишала професію. Удача в ролях спочатку мало балувала актрису, але все ж вона успішно пройшла відбір на роль у “Моїй прекрасній няні”. Саме ця робота принесла їй популярність і популярність.

Про пухлину мозку в Анастасії стало відомо ще 2019 року. Спершу актриса звернулася в польську клініку, але там їй відмовили. Вона лежала у звичайній реанімації, де її ввели в штучну кому. Але пізніше їй все ж таки вдалося отримати лікування в кількох зарубіжних клініках. Саме це дало їй можливість прожити ще 5 років.

На жаль, це лікування не змогло допомагати їй вічно. У травні 2024 року стан Заворотнюк погіршився. Чоловік артистки Петро Чернишов не залишав дружину ні на хвилину і допомагав їй боротися всі роки хвороби.

Анастасії Заворотнюк не стало в ніч на 30 травня.

Популярне

Схожі статті

Теща-красуня, а дружина – лялечка: як виглядають жінки Віктора Павліка, з якими він проводить весь свій час

Відомий український артист Віктор Павлік живе в оточенні красивих жінок. Нещодавно його дружина Катерина Репяхова вирішила показати тещу зіркового обранця – свою маму.

Потап публічно звернувся до Максима Галкіна не українською: що сказав чоловік Каменських чоловіку Пугачової

Український репер Потап, який виїхав з України ще у 2022 році звернувся до Максима Галкіна не українською. Що саме сказав чоловік Насті Каменських російському гумористу.

Варю смачне сало: всі думають, що це копчене чи покупна грудинка – такого завжди мало. Мій ходовий рецепт

Якщо хочеться поласувати копченим салом, беріться до соєвого соусу. Проваривши у ньому жирні шматочки, вийде ідеальна ситна закуска. Гості не відрізнять від того, що з коптильні.