Травесті-діва Монро побувала в державному пологовому будинку й розсекретила, скільки коштують пологи в Києві

Монро вирішила поцікавитися вартістю пологів у Києві. Разом із подругою Наталею, яка перебуває на 35-му місяці вагітності завітали до пологового будинку №5, звідки травесті-діва зробила репортаж.

Для 46-річної Монро стало відкриттям, що породіль селять не в номерах, а у палатах, неначе вони хворі й перебувають у лікарні. Наталя дорогою переймалася іншим питанням. Розмірковувала, як можна забронювати конкретну палату, якщо не знає точних термінів, коли розпочнуться пологи.

Монро відвідала пологовий будинок №5

З іншого боку нині дуже мало жінок народжують, то повинні завжди знайтися вільні місця. Коли потрапили в палату, втямили, що бракує місця для всіх необхідних речей, і вони навалені купою. Вікна довелося прикрити ролетами.

Монро відвідала пологовий будинок №5

Натомість окрім ліжка для породіллі є ще додаткове місце для татуся дитинки чи когось із родичів. Пологовий зал обладнаний джакузі та навіть спортивною стінкою. Тож зовсім не обов’язково лежати на кріслі в одній позі. Якщо жінка захоче змінити положення, вона завжди може це зробити.

Монро сама народилася в 5-му пологовому, тож із цікавістю спостерігала за всім, що відбувається довкола. Розцінки виявилися набагато скромнішими, аніж під час пологів дружини Козловського та Джамали.

Монро відвідала пологовий будинок №5

За 2 доби перебування породіллі у палаті, залежно від комфортності умов, доведеться сплатити від 4 до 15 тис. гривень. Якщо підписати контракт з конкретним лікарем, який буде вести вагітність і приймати пологи, то це вже буде близько 20 тис.грн.

Наталя порадила вагітним жінкам на 30-му місяці завести картку у цьому пологовому будинку. Здати всі аналізи, взяти номер телефону швидкої й, коли почнуться перейми, викликати швидку саме звідси.

Популярне

Схожі статті

Теща-красуня, а дружина – лялечка: як виглядають жінки Віктора Павліка, з якими він проводить весь свій час

Відомий український артист Віктор Павлік живе в оточенні красивих жінок. Нещодавно його дружина Катерина Репяхова вирішила показати тещу зіркового обранця – свою маму.

Потап публічно звернувся до Максима Галкіна не українською: що сказав чоловік Каменських чоловіку Пугачової

Український репер Потап, який виїхав з України ще у 2022 році звернувся до Максима Галкіна не українською. Що саме сказав чоловік Насті Каменських російському гумористу.

Варю смачне сало: всі думають, що це копчене чи покупна грудинка – такого завжди мало. Мій ходовий рецепт

Якщо хочеться поласувати копченим салом, беріться до соєвого соусу. Проваривши у ньому жирні шматочки, вийде ідеальна ситна закуска. Гості не відрізнять від того, що з коптильні.