Катерина Репяхова готова народити Віктору Павліку п’яту дитину: що думає про це 58-річний народний артист

Катя Репяхова зізнається, що мріє народити ще мінімум одну дитину і готова на вагітність, хоч зараз. Єдине, що її зупиняє – це її чоловік. Віктор Павлік не готовий ставати батьком вп'яте.

Віктор Павлік – український артист, який відомий не лише своєю творчістю, а й бурхливим особистим життям. Так, співак офіційно одружувався 4 рази і у кожному шлюбі він ставав батьком.

У 2020 році Павлік одружився вчетверте на дівчині, яка молодша від нього на 28 років. Вже через рік Катя Репяхова подарувала Павліку маленького сина Михайлика.

Син Павліка та Репяхової побував у лікарні
Репяхова зізналася, що готова народити Віктору Павліку п’яту дитину

У своєму Інстаграм-блозі Репяхова неодноразово говорила, що мріє мінімум про двох дітей. Дівчина вже готова на другу вагітність, адже мріє стати мамою ще й для донечки. Та Катя зізнається, що тут її зупиняє чоловік. 58-річний Віктор Павлік боїться ставати батьком вп’яте.

Чоловік не сильно готовий до другої дитини

, – зізналася Репяхова у своєму Інстаграм-блозі.

Катя Репяхова зізналася, що планує другу дитину, незважаючи на заперечення Павліка
Репяхова зізналася, що готова народити Віктору Павліку п’яту дитину

Страх Віктора Павліка цілком зрозумілий, адже йому вже майже 60 років і він переживає за те, що не зможе поставити дітей на ноги і бути гарним батьком з огляду на вік. Крім того, ще рік назад Павлік дізнався про свою хворобу – серцеву недостатність. Лікарі відзначали, що чоловік в будь-який момент може раптово померти, якщо не зробити операцію.

Майже рік Павлік наважувався на оперативне втручання і нещодавно йому все ж зробили операцію на серці. Можливо, це підштовхне артиста на народження ще одного спадкоємця.

Віктор Павлік переніс рперацію на серці
Віктор Павлік переніс рперацію на серці

Нагадаємо, Віктор Павлік мав чотирьох дітей, та у 2020 році помер його третій син Павло, якому було трішки за 20. Хлопець хворів на онкологію, пережив операцію та ряд хіміотерапії. Останні місяці свого життя Паша Павлік провів у хоспісі і відмовлявся від лікування, адже не бачив у цьому сенсу.

Віктор Павлік важко пережив втрату сина і навіть присвятив йому пісню.

Популярне

Схожі статті

Після першого шматочка хочеться ще і ще: як я готую соковитий “Медовик” всього за 30 хвилин – торт-знахідка

Ледачий рецепт торта "Медовик", швидке, смачне та легке приготування в домашніх умовах, без розкатки коржів. Готуйте разом із нами цю смакоту та пригощайте своїх рідних.

Віктор Ющенко розпустив руки, відчитавши молодого блогера, який не любить мед: “Козаче, ти що, з дуба впав?”

Мільйон з гаком переглядів набрав у ТікТоці ролик із третім президентом України Ющенком. Віктор Андрійович, почувши слова блогера про мед, не стримався й відвісив молодику запотиличника.

Чому Надя Дорофєєва, Андрій Данилко та інші зірки досі не мають дітей: історії бездітних артистів

Хто з українських зірок досі не має дітей? Дорофєєва, Данилко та інші поділились своїми історіями, чому вони бездітні, що заважає їм та які саме причини мають - розкриваємо правду зірок.