Від Джини Лоллобріджиди до Моніки Беллуччі: як зараз виглядають найкрасивіші італійські актриси 20 століття

Усі ми знаємо і пам'ятаємо італійський актрис минулого століття. Джина Лоллобріджида, Моніка Беллуччі та багато інших вражали і викликали захоплення глядачів зовнішністю. Як же на них вплинули роки?

Джина Лоллобріджида отримала широку популярність після зйомок у фільмі “Фанфан-тюльпан”, де її партнером став легендарний Жерар Філіп. Ця картина подарувала їй популярність не тільки в Європі, але навіть і в Голлівуді.

Її краса приваблювала багатьох, зокрема й американського мільярдера Говарда Г’юза. Він намагався залучити її до свого кіновиробництва, але Джина відкинула цю пропозицію, навіть попри вже підписаний контракт. Це спричинило багато судових позовів.

Як зараз виглядають найкрасивіші італійські актриси 20 століття
Як зараз виглядають найкрасивіші італійські актриси 20 століття

Пік її кар’єри проходив у 1950-1960-х роках. До 1970-го року її акторська кар’єра пішла на спад, і вона зайнялася фотозйомкою. А вже в 1990-х вона несподівано пішла в політику і навіть балотувалася до Європейського парламенту, але безуспішно.

На жаль, у січні 2023 року Джина Лоллобріджида померла у віці 95 років.

Моніка Беллуччі, на подив, далеко не завжди хотіла стати актрисою. У дитинстві її мрією була кар’єра юристки. Але вже з 16-ти років вона працювала офіціанткою, а потім і моделлю, щоб накопичити на навчання. Це настільки захопило дівчину, що вона вирішила побудувати кар’єру моделі. Уже 1988 року дівчина переїхала до Мілана, де підписала модельний контракт. Там почався її шлях.

Як зараз виглядають найкрасивіші італійські актриси 20 століття
Як зараз виглядають найкрасивіші італійські актриси 20 століття

У 1990 році Моніка вже спробувала себе в кіно, коли зіграла невеличку роль у “Житті з синами” і “Бандитах”. Незабаром вона отримала вже серйозну роль, зігравши наречену дракули у фільмі “Дракула”.

Цікаво, що Моніка не визнає дієт і пластичних операцій. На її думку, будь-який недолік фігури можна компенсувати красивим вбранням, а пластику замінити домашніми косметичними засобами.

Популярне

Схожі статті

Після першого шматочка хочеться ще і ще: як я готую соковитий “Медовик” всього за 30 хвилин – торт-знахідка

Ледачий рецепт торта "Медовик", швидке, смачне та легке приготування в домашніх умовах, без розкатки коржів. Готуйте разом із нами цю смакоту та пригощайте своїх рідних.

Віктор Ющенко розпустив руки, відчитавши молодого блогера, який не любить мед: “Козаче, ти що, з дуба впав?”

Мільйон з гаком переглядів набрав у ТікТоці ролик із третім президентом України Ющенком. Віктор Андрійович, почувши слова блогера про мед, не стримався й відвісив молодику запотиличника.

Чому Надя Дорофєєва, Андрій Данилко та інші зірки досі не мають дітей: історії бездітних артистів

Хто з українських зірок досі не має дітей? Дорофєєва, Данилко та інші поділились своїми історіями, чому вони бездітні, що заважає їм та які саме причини мають - розкриваємо правду зірок.