Без фонограми і автотюну: донька Слави Камінської з “НеАнгелів” викликала фурор своїм голосом і талантом

Слава Камінська похвалилася талантами своєї 8-річної доньки Лаури. Дівчинка взяла до рук мікрофон і заспівала так, що в мами аж дух перехопило від подібного виконання.

Шматочок відео, де Лаура Камінська співає з мікрофоном у руках, щаслива мама Слава виклала у своєму Інстаграм-акаунті. Композиція хоча й записана не вся, але силу голосу 8-річної дівчинки простежити можна. Камінська-старша відзначила:

“Я самоучка. І мої діти музикальні завдяки бажанню бути, як мама, і правильній вчительці”.

Донька Лаура виконала пісню краще за маму Славу Камінську

Звісно, Лаура зібрала купу вподобайок та схвальних відгуків. Не лише матусі сподобалося виконання доньки пластичного хірурга. Аліса Шмідт відзначила:

“Вчителька у захваті від такої талановитої учениці”.

Якщо зважити на решту коментарів під постом, можна дійти висновку, що юна артистка сподобалася всім:

“Лаура – геній!”

“Мамо, вам тонко натякають посунутися”.

“Я вже її фанат”.

“Це ж Гвен Стефані нового покоління”.

Лаурі цього дня дісталася купа компліментів: “молодчинка”, “талановита дівчинка”, “умнічка”, “вогонь”. Матусю мала б насторожити подібна реакція її підписників. Адже вони з такою легкістю переметнулися на іншу виконавицю, забувши, як нещодавно розхвалювали співочий хист Слави.

Камінська заїкнулася, що й синочок у неї музикальний, але поки що його музичних вправ не викладала в мережу. А шкода. Цікаво було б послухати, як співає первісток артистки.

2014 рік став для Слави доволі насиченим. У липні вони з Едгаром Камінським одружилися, а вже у грудні стали батьками сина Леонарда. Рівно за рік “неангелка” стала мамою вдруге, народивши Лауру, яка нині й радує матусю своїми музичними вправами. Чекаємо виступу старшого брата дівчинки.

Популярне

Схожі статті

Біла сукня їй так личить, але коштує чимало: Тіна Кароль зізналась, скільки заплатила за сценічне вбрання

Тіна Кароль, відома українська співачка та поп-діва, завжди вражає своїх шанувальників не тільки неймовірним голосом, а й бездоганним стилем.

Чорним по червоному: що майстри зашифрували у вишиванці Олександра Усика, яку він одягнув перед боєм з Ф’юрі

У цій статті ми розкриємо таємниці, які майстрині вклали у вишиванку, що вдягнув Олександр Усик на зважування перед змаганням з Тайсоном Ф'юрі, та розшифруємо її символіку.

Повітряні пончики на молоці – м’які, пухкі та ароматні: як я зібрала навколо дверей чергу із сусідів

Сьогодні ми разом приготуємо неймовірно смачні, пухкі та ароматні пончики на молоці. Рецепт доступний для приготування вдома: легко швидко та смачно.