Ксенія Мішина показала, як кардинально змінилася суддя “Танців з зірками” Катерина Кухар: милі щічки, чубчик

Катерина Кухар пожертвувала ранковим сном, завітавши до телевізійної студії розважальної програми "Прокидайся" і вразила глядачів неймовірним перевтіленням, а особливо кругленькими щічками.

Схоже на те, що прима-балерина останнім часом виключно керує балетними постановками, але сама не бере в них участі. Адже Катерина Кухар не лише змінила зачіску, обрізавши чубчик, але й від’їла чималенькі щічки.

Катерина Кухар від’їла щічки й змінила зачіску

Від цього балерина не стала гірше виглядати. Навпаки, новий імідж їй дуже пасує. Просто незвично бачити тендітну Катерину в такому образі. Це й не дивно, адже балерини зазвичай ідуть на пенсію ще до 30 років, а Кухар уже минуло 42 – доволі поважний вік для представниць її професії.

Катерина Кухар від’їла щічки й змінила зачіску

Та попри все професійних навичок знаменитість не позбулася. Представляючи прем’єру балету “Капелія”, яка нещодавно відбулася в Національній опері, ще й повчила Ксенію Мішину, як треба робити основні па.

Катерина Кухар від’їла щічки й змінила зачіску

Народна артистка виявилася доволі суворою викладачкою й тут же відчитала Мішину, яка, перевдягаючись у костюм балерини, забула взути відповідне взуття. Студенти підтвердили, що Катерина Ігорівна дуже вимоглива, але не сердита – зауваження робить виключно слушні.

Катерина Кухар від’їла щічки й змінила зачіску

Катерина Кухар поскаржилася, як заважають нині тренуванням дітей повітряні тривоги. Щойно зберуться й почнуть розігрівати м’язи, як може пролунати сигнал, і всі простують до укриття.

До гурту приєдналися й інші телеведучі. Юрій Ткач, як і Ксенія, теж брав участь у “Танцях з зірками”, тож Катерина здивувалася, що він не пам’ятає назв усіх балетних рухів. Врешті присутні зійшлися на думці, що займатися балетом можуть виключно сильні чоловіки, адже їм по 2 години поспіль доводиться носити на руках своїх партнерок.

Популярне

Схожі статті

Не лише акторка, співачка та ведуча: Ксенія Мішина, Санта Дімопулос, Іванна Онуфрійчук є королевами краси

Красуні зустрічаються у всіх сферах – серед акторок, співачок, ведучих. Ми й не знали, що всі вони є титулованими королевами краси. Кого замолоду визнали найгарнішими?

Колишня дружина Дзідзьо заявила, що відсвяткувала розлучення з ним у ресторані: “Це було влітку 2021 року”

Колишня дружина Дзідзьо SLAVIA пригадала, як пішла святкувати розлучення у ресторані. Чому артистам не вдалося зберегти 20-річний шлюб та хто став причиною розладу?

Ніжна скумбрія у духовці всього за 30 хвилин: цей спосіб приготування став відкриттям навіть для свекрухи

Скумбрія - улюблена риба в Україні, яка має тисячі рецептів: смаження, консервування, випікання. Сьогодні ми хочемо приготувати цю рибу по-новому, вона буде ніжною та просто танути у роті!