Сергій Тігіпко став татом увосьме: третя дружина народила банкіру донечку після 3 синів. Як виглядає немовля

Напевно, серед українського політикуму знайшовся чоловік, що став найбагатодітнішим татом. Днями в Сергія Тігіпка народилася донечка, яка стала восьмою за ліком дитиною.

Третя дружина Сергія Тігіпка поділилася в мережі радісною новиною. Якраз у День дітей, 1 червня, Алла Зіневич стала мамою вчетверте. Після трьох синів жінка народила врешті донечку.

Для татуся Сергія це вже восьма дитина, оскільки у першому шлюбі має доньку. А в другому колишній віцепрем’єр навідувався до пологового будинку тричі. Алла розкрила ім’я, яке батьки дали дитині – Юліанна.

У Сергія Тігіпка народилася восьма дитина

Про те, що стала мамою, Зіневич замовчувала кілька днів, та потім не змогла тримати цю радісну подію в собі й сповістила підписникам Інстаграму. Народжувала Алла в медичному центрі “Лелека”, де наприкінці травня Джамала стала мамою втретє.

Певно, у пологового будинку гарна аура, раз жінки тут стають багатодітними мамами. А якщо зважити, що татусю вже 64 роки, то й чоловікам слід звернути увагу на цей заклад.

У Сергія Тігіпка народилася восьма дитина

Всі троє синів Алли й Сергія вже встигли познайомитися з найменшою сестричкою. На кого схожа маленька Юліанна, ми судити не можемо, бо матуся поки не показала обличчя донечки.

А от старші діти, попри різний вік, схожі один на одного й на татуся. Немов зроблені під копірку. Оскільки серед восьми дітей Сергія Леонідовича переважають хлопчики, то для утримування балансу гендерної рівності знадобиться стати татом доньок ще двічі.

У Сергія Тігіпка народилася восьма дитина

Третій дружині банкіра всього 39 років, тож теоретично вона ще може народжувати. Тим паче, що татусь із Тігіпка дуже хороший. Старшу доньку працевлаштував у свою компанію, а трьох дітей від другого шлюбу відправив навчатися за кордон.

От тільки вірності від чоловіка очікувати не доводиться. Службовий роман із Вікторією пан Сергій завів, перебуваючи в першому шлюбі. А коли врешті розлучився й одружився вдруге, то невдовзі знайшов Аллу. Всі троє хлопчиків жінка народила коханому чоловіку, коли він був ще одруженим. Лише Юліанна з’явилася на світ у законному шлюбі.

Популярне

Схожі статті

Взимку ця консервація вас виручить не раз: закриваю кабачки, що схожі на м’ясо, бо мариную їх як шашлики

У цій статті ми поділимося унікальним рецептом маринованих кабачків, які смаком нагадують м'ясо, завдяки спеціальному маринаду, схожому на той, що використовують для шашликів.

Біла сукня їй так личить, але коштує чимало: Тіна Кароль зізналась, скільки заплатила за сценічне вбрання

Тіна Кароль, відома українська співачка та поп-діва, завжди вражає своїх шанувальників не тільки неймовірним голосом, а й бездоганним стилем.

Чорним по червоному: що майстри зашифрували у вишиванці Олександра Усика, яку він одягнув перед боєм з Ф’юрі

У цій статті ми розкриємо таємниці, які майстрині вклали у вишиванку, що вдягнув Олександр Усик на зважування перед змаганням з Тайсоном Ф'юрі, та розшифруємо її символіку.