Суддя “МастерШеф” Ектор Хіменес-Браво зізнався, що не хоче ходити на роботу: “Так би і спав цілий день”

Відомий український кулінар Ектор Хіменес-Браво неочікувано натякнув на те, що йому насправді не подобається ходити на роботу. В чому річ, знаменитість також пояснив.

Ектор Хіменес-Браво, відомий український кулінар, народився у Колумбії, а потім став популярним шефом у Канаді. Після цього знаменитість приїхав підкорювати українську столицю. Нині Хіменесу-Браво належить уся популярність ресторанної та кулінарної індустрії.

У кулінара є три ресторани – два в українському Києві та один у Львові. Крім цього, він також встигає робити багато кулінарних проєктів.

Ектор Хіменес-Браво не хоче працювати

Втім, як зізнався відомий кулінар на своїй особистій сторінці в соціальній мережі Інстаграм, насправді йому не хочеться працювати. Ектор Хіменес-Браво не став розповідати чому, але все стало зрозуміло після всього лише однієї Історії.

В особистому блозі кулінара з’явилось фото, на якому він лежить у ліжку. Ектор Хіменес-Браво зазначив, що хотів би ніжитись під ковдрою та спати цілий день. А ось іти на роботу шеф-кухарю не дуже хотілось.

Відомий український кулінар розповів, що не хоче працювати – шеф-кухар пояснив, у чому причина
Відомий український кулінар розповів, що не хоче працювати – шеф-кухар пояснив, у чому причина

Причину знайти було доволі просто. На фотографії поруч з Ектором Хіменесом-Браво лежала його собака – дівчинка Лупіта. Зі своїм домашнім улюбленцем знаменитість намагався прокинутись зранку. Саме це й стало причиною, чому шеф-кухар не захотів вставати й вирушати на роботу.

Відомий український кулінар розповів, що не хоче працювати – шеф-кухар пояснив, у чому причина
Відомий український кулінар розповів, що не хоче працювати – шеф-кухар пояснив, у чому причина

Варто зазначити, що професійне життя Ектора Хіменеса-Браво кипить. Знаменитість разом із командою знімає новий сезон МастерШефу, а також активно веде особистий кулінарний блог. Чоловік просто обожнює сферу своєї роботи, а тому він створює нові шедеври з особливим задоволенням.

Популярне

Схожі статті

Теща-красуня, а дружина – лялечка: як виглядають жінки Віктора Павліка, з якими він проводить весь свій час

Відомий український артист Віктор Павлік живе в оточенні красивих жінок. Нещодавно його дружина Катерина Репяхова вирішила показати тещу зіркового обранця – свою маму.

Потап публічно звернувся до Максима Галкіна не українською: що сказав чоловік Каменських чоловіку Пугачової

Український репер Потап, який виїхав з України ще у 2022 році звернувся до Максима Галкіна не українською. Що саме сказав чоловік Насті Каменських російському гумористу.

Варю смачне сало: всі думають, що це копчене чи покупна грудинка – такого завжди мало. Мій ходовий рецепт

Якщо хочеться поласувати копченим салом, беріться до соєвого соусу. Проваривши у ньому жирні шматочки, вийде ідеальна ситна закуска. Гості не відрізнять від того, що з коптильні.