Наталія Могилевська знову стала мамою? Замилувала відео з молодшою донькою та руденькою крихіткою на руках

Українська співачка Наталія Могилевська продовжує радувати своїх шанувальників не лише творчими досягненнями, а й зворушливими моментами з особистого життя.

Цього разу вона поділилася зворушливим відео, на якому разом зі своєю молодшою названою донькою. В руках у мами та доньки були маленькі котята.

Коробка з малюками

На відео Наталія розповідає, як разом з донькою вони знайшли коробку біля супермаркету з крихітними котятами. Співачка вирішила не залишати тваринок напризволяще й одразу звернулася до своїх підписників з проханням допомогти. Вона закликала всіх небайдужих людей дати цим крихіткам прихисток та подарувати їм родину.

Таким вчинком вона, без сумніву, власним прикладом вчить дитину турбуватися про тварин. Видно, що вона прагне показати своїй доньці, як важливо допомагати тим, хто цього потребує. В цьому випадку — це маленькі беззахисні котята, які загинуть без людської допомоги. Наталія вірить, що чиїсь серця відгукнуться і знайдуться ті, хто подарує їм і домівки, і любов з турботою.

Сама співачка дуже мило поводиться з крихітним тваринками, пестить їх, дозволяє повзати по собі. При цьому на її обличчі усіма барвами грають материнські почуття.

Її молодша донька, здається, переймає ці добрі звички та з великим захопленням доглядає за маленьким руденьким котиком.

Шанувальники співачки активно відгукнулися на її заклик. У коментарях під відео вони дякують Наталії за її доброту та небайдужість, а також пропонують свою допомогу в пошуках нових родин для пухнастих малюків.

Ця історія ще раз нагадує нам про важливість турботи про тих, хто не може сам за себе постояти. Наталія Могилевська і її донька подають чудовий приклад, як можна виховувати в дітях співчуття та відповідальність, а також як важливо допомагати тваринам знайти свій дім і люблячу сім’ю. Сподіваємось, що ці маленькі руденькі котики незабаром знайдуть своїх  людей і будуть щасливі з ними.

Популярне

Схожі статті

Теща-красуня, а дружина – лялечка: як виглядають жінки Віктора Павліка, з якими він проводить весь свій час

Відомий український артист Віктор Павлік живе в оточенні красивих жінок. Нещодавно його дружина Катерина Репяхова вирішила показати тещу зіркового обранця – свою маму.

Потап публічно звернувся до Максима Галкіна не українською: що сказав чоловік Каменських чоловіку Пугачової

Український репер Потап, який виїхав з України ще у 2022 році звернувся до Максима Галкіна не українською. Що саме сказав чоловік Насті Каменських російському гумористу.

Варю смачне сало: всі думають, що це копчене чи покупна грудинка – такого завжди мало. Мій ходовий рецепт

Якщо хочеться поласувати копченим салом, беріться до соєвого соусу. Проваривши у ньому жирні шматочки, вийде ідеальна ситна закуска. Гості не відрізнять від того, що з коптильні.