Що стало з переможцями талант-шоу “МастерШеф”: Лізою Глінською, Ольгою Мартиновською, Євгеном Клопотенко

Перемога в "МастерШеф" стала для Лізи Глінської, Ольги Мартиновської та Євгена Клопотенко справжнім трампліном у кар'єрі. Кожен з них використав цей шанс на повну.

За роки існування шоу “МастерШеф” на екранах з’явилося багато талановитих кухарів і дехто з них стали справжніми зірками кулінарного мистецтва.

Ліза Глінська

Ліза Глінська – переможниця другого сезону “МастерШеф”, яка з моменту своєї перемоги значно просунулась у кар’єрі. Вона відкрила власну школу кондитерського мистецтва, а у 2016 році перемогла на Чемпіонаті світу з виготовлення десертів. Також кондитерка була суддею доленосного шоу у двох сезонах та брала участь у багатьох телепроєктах на СТБ. А ще вона веде власні кулінарні шоу та видає книги з рецептами.

Ольга Мартиновська

Ольга Мартиновська стала переможницею третього сезону “МастерШеф”. Після шоу вона також вирушила за кордон, щоб покращити свої кулінарні навички. Ольга навчалась у Франції, де отримала неоціненний досвід та знання.

Повернувшись до України, Мартиновська активно займається розвитком кулінарної культури. Вона стала суддею в українському кулінарному шоу “МастерШеф”, де допомагає новим учасникам розкрити свій потенціал.

Ольга також відкрила свій ресторан, який швидко здобув популярність серед гурманів. Вона продовжує розвиватися, проводить кулінарні майстер-класи та видає кулінарні книги.

Євген Клопотенко

Євген Клопотенко – переможець п’ятого сезону “МастерШеф”, який став справжнім революціонером у сфері української кухні. Після перемоги в шоу Євген продовжив розвивати свій талант і став відомим кулінарним експертом. Він також навчався у Le Cordon Bleu, де отримав диплом професійного кухаря.

Клопотенко став ініціатором багатьох кулінарних проєктів, спрямованих на популяризацію української кухні. Одним з його найбільш відомих проєктів є реформа шкільного харчування в Україні, де він запропонував нове меню, яке відповідає сучасним стандартам здорового харчування.

Євген активно бере участь у телевізійних програмах, веде власне кулінарне шоу та є автором кількох кулінарних книг.

Популярне

Схожі статті

Мама Вєрки Сердючки Інна Білоконь вперше показала свою маму: жінка з гумором і татуажем брів (Відео)

Відома українська артистка Інна Білоконь майже ніколи не показувала свою родину. Втім, не так давно зірка вирішила продемонструвати на кадрах рідну маму.

Після першого шматочка хочеться ще і ще: як я готую соковитий “Медовик” всього за 30 хвилин – торт-знахідка

Ледачий рецепт торта "Медовик", швидке, смачне та легке приготування в домашніх умовах, без розкатки коржів. Готуйте разом із нами цю смакоту та пригощайте своїх рідних.

Віктор Ющенко розпустив руки, відчитавши молодого блогера, який не любить мед: “Козаче, ти що, з дуба впав?”

Мільйон з гаком переглядів набрав у ТікТоці ролик із третім президентом України Ющенком. Віктор Андрійович, почувши слова блогера про мед, не стримався й відвісив молодику запотиличника.