Не народився той, кому Оля дасть спуск: Полякову звинуватили в розвагах на концертах. Співачка не промовчала

Оля Полякова, відома своїм яскравим сценічним образом і енергійними виступами, ніколи не залишається осторонь критики. Ось і нещодавно артистка знову продемонструвала свою здатність постояти за себе.

Співачка завжди готова дати гнівну відповідь тим, хто критикує її родину або творчість.

Так днями один з користувачів соціальних мереж заявив, що Оля Полякова під час своїх концертів просто “розважається”, що, на його думку, не припустимо в сучасних умовах. Така заява викликала бурю емоцій у співачки, яка вирішила детально пояснити, що насправді відбувається за лаштунками її виступів.

Відповідь Полякової

Оля Полякова продемонструвала свою здатність постояти за себе. Скриншот фото з Мережі

Оля Полякова не стала мовчати й детально розклала все по поличках, пояснивши, через що вона проходить під час концертних турів. Співачка наголосила, що кожен концерт – це величезна праця і фізичне навантаження. Вона розповіла, що підготовка до виступів вимагає неймовірних зусиль, як фізичних, так і емоційних.

Полякова зазначила, що кожен її концерт – це складний процес, який містить численні репетиції, створення костюмів, постановку номерів та роботу з командою професіоналів. До того ж співачка часто виступає перед пораненими та військовими у безпосередній близькості від зони бойових дій. Вона підкреслила, що на сцені вона не просто розважається, а працює, щоб подарувати своїм шанувальникам якісний продукт.

“Сім концертів на тиждень, у залах, де немає світла, з біганням у бомбосховище, тисячі кілометрів розбитими дорогами, робота в прифронтових містах із ризиками, забезпечення роботою сотень людей, оплата податків і допомога армії… відпочиваю? “

Реакція шанувальників

Шанувальники Полякової активно підтримали свою улюбленицю у коментарях. Багато хто відзначив, що виступи Олі завжди відрізняються високим професіоналізмом і енергією. Вони наголосили, що співачка заслуговує поваги за свою працю і відданість сцені.

Популярне

Схожі статті

Біла сукня їй так личить, але коштує чимало: Тіна Кароль зізналась, скільки заплатила за сценічне вбрання

Тіна Кароль, відома українська співачка та поп-діва, завжди вражає своїх шанувальників не тільки неймовірним голосом, а й бездоганним стилем.

Чорним по червоному: що майстри зашифрували у вишиванці Олександра Усика, яку він одягнув перед боєм з Ф’юрі

У цій статті ми розкриємо таємниці, які майстрині вклали у вишиванку, що вдягнув Олександр Усик на зважування перед змаганням з Тайсоном Ф'юрі, та розшифруємо її символіку.

Повітряні пончики на молоці – м’які, пухкі та ароматні: як я зібрала навколо дверей чергу із сусідів

Сьогодні ми разом приготуємо неймовірно смачні, пухкі та ароматні пончики на молоці. Рецепт доступний для приготування вдома: легко швидко та смачно.