У “Лисого з Кварталу” Євгена Кошового з’явився зять: як виглядає хлопець 16-річної Варвари Кошової

Доньці Євгена Кошового всього 16 років, а дівчина, схоже, стала зовсім дорослою. Мало того, що Варвара викладає в мережу дуже чуттєві фото, так ще й коханого засвітила в мережі.

Все ж краплі скромності у доньки “Лисого з Кварталу” Євгена Кошового залишилися. Оскільки викладаючи в Інстаграм-сторіз світлину з коханим, Варвара не наважилася показати обличчя бойфренда, а обмежилися лише обіймами.

У кадр потрапив шматок чоловічої ноги в чорних джинсах, одна чоловіча правиця та дві лівиці – дівоча та юнакова. На жаль, долоні правиць закоханих на світлині відсутні. Тож важко сказати, чи заручилися вже молодята, чи просто між ними ніжна юнацька дружба.

Як виглядає потенційний зять Євгена Кошового

Звісно, Варі у 16 років ще рано думати про створення сім’ї. Дівчині краще сидіти за підручниками та готуватися до вступу у вищий навчальний заклад після школи. Та серцю не накажеш, особливо в такому юному віці.

Не сповістила Варвара Кошова й ім’я юнака, який заполонив її душу. Тільки відзначила сторінку свого коханого в Інсті та додала біле сердечко. Якщо перейти за посиланням Варі, потрапляєш в акаунт молодика, який перепостив у своїй Сторіз сплетіння вже відомих нам рук.

Як виглядає потенційний зять Євгена Кошового

Потенційний зять “Лисого з Кварталу” виявився доволі небагатослівним. Виклав лише 2 пости з автівками, де на фото присутній сам, але зображення доволі розмиті, тож роздивитися обличчя Варвариного обранця доволі проблематично.

Родина Євгена Кошового у повному складі

Батько Євген Кошовий більше переймається не особистим життям обох доньок, а необхідністю продовження освіти. Схоже, Варвара та сестра Серафима вже визначилися з майбутньою професією: старша мріє про співочу кар’єру, молодша – про акторську.

От тільки навчатися сестрички мріють за кордоном. Варя вирішила їхати після школи вступати до польського вишу. У Серафими поки є час на роздуми – залишатися в Україні чи виїжджати з України.

Популярне

Схожі статті

Шлях від Інни Бордюг до Злати Огнєвіч: переїзд до Криму, невдале перше кохання, непорозуміння з сестрою

Коли ще співачка Злата Огнєвіч була Інною Бордюг, перші 5 років життя вона мешкала з батьками на березі Баренцевого моря в далекому Мурманську. Вже згодом родина перебралася до Криму.

Скільки не зроблю малинового желе влітку, все одно взимку буде мало: готую без желатину, застигає як камінь

Коли вдосталь наїлися малини, надлишки можна законсервувати на зиму. Малинове желе можна приготувати, не додаючи желатин. Узимку буде справжньою знахідкою до млинців чи оладок.

Це після слів матері про її бойфренда: Уляна Матвієнко зізналася, як ставиться до творчості Тоні Матвієнко

Відома українська співачка Тоня Матвієнко виховує доньку Уляну. Нещодавно дівчина вирішила публічно висловитись про те, як ставиться до творчості своєї мами.