“Важко утримувати стосунки на відстані”: Маша Єфросиніна дала коментар стосовно розлучення з чоловіком

Відома українська блогерка та телеведуча Маша Єфросиніна вперше заговорила про своє розлучення з чоловіком, Тимуром Хромаєвим. Що відомо про стосунки пари?

Нещодавно мережу сколихнули гучні чутки про те, що відома телеведуча Маша Єфросиніна розлучається зі своїм чоловіком, бізнесменом та військовим Тимуром Хромаєвим. Ці новини активно обговорювали блогери та інтернет-видання, зазначаючи, що причиною розлучення є наявність молодої коханки у Тимура.

За їхніми словами, пара повинна була ось-ось оголосити про це публічно. Проте ані Маша, ані Тимур не поролонили ні слова стосовно цієї теми, що лише підігрівало цікавість публіки.

Маша Єфросиніна та Тимур Хромаєв
Маша Єфросиніна та Тимур Хромаєв

Вперше на чутки про розлучення пара вирішила відреагувати у новому подкасті Маші Єфросиніної під назвою “Квиток на Марс”. Маша запросила свого чоловіка Тимура на відверту розмову, де вони вперше заговорили про ситуацію, що склалася.

Телеведуча розповіла, що вперше дізналася про чутки від своєї доньки Нани, яка прислала їй відео з ТікТоку і запитала, чи правда це. Маша зізналася, що спершу була здивована та розгублена, адже не мала жодних підстав підозрювати свого чоловіка у зраді. Вона зауважила, що не ловила чоловіка з коханкою, адже це неможливо, тому що Тимур на сьогодні несе службу на запорізькому напрямку і займається військовими справами.

Своєю чергою, Тимур під час подкасту висловив свою думку щодо чуток. Він зазначив, що спекулювати на тему стосунків зараз дуже просто, тому що багато пар знаходяться на відстані через війну та інші обставини, і це, звісно, стає неабияким випробуванням для всіх. Тимур підкреслив, що ситуація, в якій вони опинилися, не є унікальною, і багато пар стикаються з подібними проблемами.

Тимур Хромаєв спростував чутки про наявність коханки
Тимур Хромаєв спростував чутки про наявність коханки

Попри те, що ані Маша, ані Тимур не сказали прямими словами “ми не розлучаємося”, з їхнього діалогу стало очевидно, що пара все ще разом і навіть не думає про розлучення. Вони говорили про свої стосунки з теплом та взаємоповагою, що свідчить про міцність їхнього зв’язку.

Варто зазначити, що у 2013 році Єфросиніна та Хромаєв вже переживали кризу у стосунках та близько року не проживали разом. Тоді багато хто вважав, що пара остаточно розійшлася. Проте їхні почуття один до одного знову спалахнули, і незабаром у них народився син Олександр.

Популярне

Схожі статті

Шлях від Інни Бордюг до Злати Огнєвіч: переїзд до Криму, невдале перше кохання, непорозуміння з сестрою

Коли ще співачка Злата Огнєвіч була Інною Бордюг, перші 5 років життя вона мешкала з батьками на березі Баренцевого моря в далекому Мурманську. Вже згодом родина перебралася до Криму.

Скільки не зроблю малинового желе влітку, все одно взимку буде мало: готую без желатину, застигає як камінь

Коли вдосталь наїлися малини, надлишки можна законсервувати на зиму. Малинове желе можна приготувати, не додаючи желатин. Узимку буде справжньою знахідкою до млинців чи оладок.

Це після слів матері про її бойфренда: Уляна Матвієнко зізналася, як ставиться до творчості Тоні Матвієнко

Відома українська співачка Тоня Матвієнко виховує доньку Уляну. Нещодавно дівчина вирішила публічно висловитись про те, як ставиться до творчості своєї мами.