Неочікувані факти з життя Олега Винника: одружився з однокурсницею, жив у Німеччині і працював нянею

Олег Винник, який раніше був зіркою №1 в Україні, не завжди був багатим, успішним та популярним. Чоловік виріс у звичайному селі, а в молодості працював нянею у Німеччині.

Раніше його називали повелителем вовчиць, а жінки за 40 від нього просто фанатіли. Олег Винник був зіркою №1 в Україні майже 10 років, а зараз його кар’єра стоїть на паузі і, йомірно, вже не відновиться. Як відомо, Винник розчарував своїх прихильників тим, що після 24 лютого 2022 року втік з України до Німеччини і пів року взагалі не виходив на зв’язок.

Що відомо про Олега Винника та де він перебуває після початку повномасштабної війни
Неочікувані факти з життя Олега Винника

Варто відзначити, що Олег Винник став популярним в Україні у досить зрілому віці. При цьому чоловік приховував своє особисте життя і не говорив про власне минуле в інтерв’ю. А минуле у нього було цікаве і бурхливе.

Ранні роки

Олег Винник виріс в маленькому селі Червоний Кут Черкаської області. Батьки Винника – прості селяни, тож співак звик до роботи і жив у досить скромних умовах.

Співати Олег почав у підлітковому віці. Тоді мама йому купила гітару і коли юнак навчився грати, то почав виступати по весіллях і святах та заробляти свої перші кошти.

Юність і шлюб

Після закінчення школи Олег Винник вступив в училищі культури в Каневі. Саме там артист зустрів свою майбутню дружину Таїсію Сватко, яка пізніше буде виступати з ним у ролі його бек-вокалістки.

Архивные фото из юности Винника и Таюне
Олег Винник і Таюне на архівному фото

Весілля Винника і Сватко гуляли у селі по старим звичаям: у шалаші і з великою кількістю гостей.

Життя у Німеччині

Олег Винник прожив у Німеччині багато років, а потрапив він туди ще в 90-х по спеціальній програмі. Олег поїхав у Німеччину працювати нянем. Чоловік виховував двох дітей: возив їх у школу, займався з ними музикою. Заробивши трохи грошей, Винник почав займатися з педадогом по вокалу, а пізніше він почав грати у театрі і брати участь у мюзиклах.

Гороскоп Олега Винника і таємниця його характеру
Неочікувані факти з життя Олега Винника

Варто відзначити, що Винник став досить популярним актором у Німеччині та у 2011 році Олег вирішив повернутися на Батьківщину і стати співаком.

Популярне

Схожі статті

Це після слів матері про її бойфренда: Уляна Матвієнко зізналася, як ставиться до творчості Тоні Матвієнко

Відома українська співачка Тоня Матвієнко виховує доньку Уляну. Нещодавно дівчина вирішила публічно висловитись про те, як ставиться до творчості своєї мами.

Від богатиря не народити Мизиночку: дружина Олександра Усика вперше показала їхню 4-місячну доньку

Не так давно відомий український боксер і спортсмен Олександр Усик став батьком. Його дружина Катерина вперше показала зовнішність їхньої доньки.

Життя в Німеччині йде на користь, а здоров’я стає міцнішим: як виглядає Винник після дворічного лікування

Олег Винник давно переїхав з України. Нещодавно у мережі з'явились найсвіжіші фотографії знаменитості, на яких видно, як популярний артист виглядає нині.