Жіноче царство Брежнєвої зібралося у повному складі: як виглядають мама й три сестри ексдружини Меладзе

Чутки, що Віра Брежнєва вивезла свою численну рідню з країни, ходять давно. Тепер надійшло підтвердження. Зірка зустрілася з мамою та трьома сестрами, але не в Україні.

Днями мама Віри Брежнєвої відзначила 72-річчя. З цієї нагоди співачка зібрала іменинницю та трьох своїх сестер в сонячній Італії. Тамара Галушка з доньками перебуває там на відпочинку, а заразом і день народження зустріла в тісному родинному колі.

Вони прибули туди за кілька днів до 8 червня. А в цей день іменинниця отримала букет для “найпрекраснішої мами”. Звісно, не обійшлося без сімейного фото на пам’ять, де матусю посадили по центру, а всі чотири доньки розсілися по боках.

Віра Брежнєва зустрілася з мамою та сестрами на відпочинку в Італії

Задля такого моменту всі вбралися в худі з промовистими написами англійською. Матусин лук прикрасили словом “материнство”, а її чотирьом донькам – “сестринство”. Як дуже вони схожі одна на одну!

Схоже, Тамарі Галушці не давить вантаж прожитих років. Жінка вправно порається з велосипедом, насолоджуючись гарними італійськими краєвидами. Віра прихопила з собою на відпочинок собачку, якого залюбки вигулює на свіжому повітрі.

Віра Брежнєва зустрілася з мамою та сестрами на відпочинку в Італії

У дівчаток знайшовся вільний час, щоб позайматися йогою та відвідати процедури краси. Тож час спливає дуже швидко. Колись Лайма Вайкуле наголошувала, що Віра вивезла своїх близьких до Прибалтики. Якщо ця інформація не застаріла, значить, невдовзі всі повернуться туди ж.

От тільки Брежнєва навряд чи супроводжуватиме матусю та сестричок, адже продовжує гасати світом, немов живчик. Ще зовсім недавно проводила час зі Світланою Тарабаровою в Україні. А перед цим відзначала 10-річчя бутика в Польщі. Куди доля занесе зірку завтра, можемо лише гадати.

Популярне

Схожі статті

Не лише акторка, співачка та ведуча: Ксенія Мішина, Санта Дімопулос, Іванна Онуфрійчук є королевами краси

Красуні зустрічаються у всіх сферах – серед акторок, співачок, ведучих. Ми й не знали, що всі вони є титулованими королевами краси. Кого замолоду визнали найгарнішими?

Колишня дружина Дзідзьо заявила, що відсвяткувала розлучення з ним у ресторані: “Це було влітку 2021 року”

Колишня дружина Дзідзьо SLAVIA пригадала, як пішла святкувати розлучення у ресторані. Чому артистам не вдалося зберегти 20-річний шлюб та хто став причиною розладу?

Ніжна скумбрія у духовці всього за 30 хвилин: цей спосіб приготування став відкриттям навіть для свекрухи

Скумбрія - улюблена риба в Україні, яка має тисячі рецептів: смаження, консервування, випікання. Сьогодні ми хочемо приготувати цю рибу по-новому, вона буде ніжною та просто танути у роті!