Відключення світла у зірок: як Оля Цибульська та сини Анни Саліванчук і Ксенії Мішиної застрягли в ліфті

Нині ніхто не застрахований від напасті застрягнути в ліфті. Знаменитості теж потерпають від відключень світла, як і решта українців. Про свої пригоди розповіли Цибульська, Мішина, Саліванчук.

Ксенія Мішина

Днями 12-річному сину акторки довелося пережити кілька неприємних хвилин. Платон саме перебував у ліфті, коли розпочалося планове відключення світла. А оскільки плани в енергетиків постійно змінюються, то підлаштуватися під них практично неможливо.

Знаменитості застрягли в ліфті

Підліток не зміг самостійно звільнитися з “обіймів” ліфтової кабінки. Тож Ксенія покликала на допомогу майстрів. Бідолашному Платону довелося чекати на порятунок цілу годину. Мішина заспокоїла сина, що подібні випробування робитимуть його тільки мужнішим.

Оля Цибульська

Жертвою відключень стала й відома співачка. Щоправда, це сталося ще минулої зими. Зірка повернулася з шопінгу й на радощах забула, що світло мають вимкнути. Тож, коли кабінка зупинилася, довелося телефонувати диспетчеру.

Знаменитості застрягли в ліфті

Оскільки знаменитість мала павербанк, в очікуванні майстра почала спілкуватися зі своїми прихильниками. За 20 хвилин надійшла допомога. Чоловіку-рятівнику довелося витягати Олю через вузький отвір, оскільки ліфт застряг між поверхами.

Анна Саліванчук

2023 рік акторка з родиною вирішила зустрічати від гріха подалі на Західній Україні. Задля цього підвелися з ліжок якомога раніше. Однак 7-річний син Гліб застряг у ліфті, коли вимкнули світло.

Знаменитості застрягли в ліфті

Хлопчик опинився у пастці один і добряче перелякався. Анна відразу зателефонувала, куди слід. Але довелося зачекати, допоки прийдуть майстри, здатні відчинити дверцята й випустити бранця ліфта врешті на волю.

Популярне

Схожі статті

Мама Вєрки Сердючки Інна Білоконь вперше показала свою маму: жінка з гумором і татуажем брів (Відео)

Відома українська артистка Інна Білоконь майже ніколи не показувала свою родину. Втім, не так давно зірка вирішила продемонструвати на кадрах рідну маму.

Після першого шматочка хочеться ще і ще: як я готую соковитий “Медовик” всього за 30 хвилин – торт-знахідка

Ледачий рецепт торта "Медовик", швидке, смачне та легке приготування в домашніх умовах, без розкатки коржів. Готуйте разом із нами цю смакоту та пригощайте своїх рідних.

Віктор Ющенко розпустив руки, відчитавши молодого блогера, який не любить мед: “Козаче, ти що, з дуба впав?”

Мільйон з гаком переглядів набрав у ТікТоці ролик із третім президентом України Ющенком. Віктор Андрійович, почувши слова блогера про мед, не стримався й відвісив молодику запотиличника.