Влад Яма зізнався, за чий рахунок живе в Америці: неочікуваний поворот в житті після переїзду з України

Влад Яма – відомий українських хореограф та колишній суддя проєкту "Танці з зірками" вже давно не перебуває на території України. Де сьогодні знаходиться та чим заробляє знаменитий танцюрист?

Влад Яма – відомий український хореограф, який своїм талантом завойовував серця мільйонів глядачів. Проте його життя різко змінилося з початком повномасштабного вторгнення в Україну. Разом зі своєю сім’єю він був змушений залишити рідну країну і вирушити до Сполучених Штатів Америки. Це рішення не всі підтримали, а деякі навіть називали його втечею. Але сам Влад має своє пояснення: безпека сім’ї завжди була для нього на першому місці.

Влад Яма з дружиною та сином
Влад Яма з дружиною та сином

На сьогодні Влад Яма вже третій рік живе у сонячному Маямі. Зміна місця проживання не зупинила його творчого розвитку. Хореограф продовжує викладати танці у кількох американських студіях і дає приватні уроки. Незважаючи на те, що він не часто виходить на зв’язок зі своїми підписниками у соціальних мережах, на питання стосовно свого заробітку він усе ж таки відповів.

Влад Яма розповів, чим заробляє на життя у Америці
Влад Яма розповів, чим заробляє на життя у Америці

Але танці – не єдине, що наповнює життя Влада у США. В Україні у нього було хобі, яке він активно розвиває у Америці – діджеїнг. Музика стала для нього не лише джерелом натхнення, але й віддушиною, що допомагає пережити важкі часи.

Окрім танців Влад Яма займається діджеїнгом
Окрім танців Влад Яма займається діджеїнгом

Влад Яма часто згадує про події в Україні та зізнається, що новини з рідної країни розривають йому серце. Повернення додому поки що не входить у його плани, але зі слів Влада його думки про рідну землю завжди поруч.

Рішення виїхати прийшло до хореографа ще в перший день війни. Спочатку родина вирушила до Європі, але там довго не затрималася та остаточно перебралася до Маямі. Влад ділиться, що за кордоном він теж не сидить склавши руки, а бере участь у мирних акціях для підтримки України, а також організовує благодійні заходи по собору коштів на потреби українських захисників.

Популярне

Схожі статті

Це після слів матері про її бойфренда: Уляна Матвієнко зізналася, як ставиться до творчості Тоні Матвієнко

Відома українська співачка Тоня Матвієнко виховує доньку Уляну. Нещодавно дівчина вирішила публічно висловитись про те, як ставиться до творчості своєї мами.

Від богатиря не народити Мизиночку: дружина Олександра Усика вперше показала їхню 4-місячну доньку

Не так давно відомий український боксер і спортсмен Олександр Усик став батьком. Його дружина Катерина вперше показала зовнішність їхньої доньки.

Життя в Німеччині йде на користь, а здоров’я стає міцнішим: як виглядає Винник після дворічного лікування

Олег Винник давно переїхав з України. Нещодавно у мережі з'явились найсвіжіші фотографії знаменитості, на яких видно, як популярний артист виглядає нині.