Наречена в чорному: 35-річний Костянтин Войтенко одружився вдруге після скандалу з колишньою дружиною

На вигляд дуже сумирний і милий Костянтин Войтенко дуже гучно розлучався з першою дружиною Валентиною. Та, схоже, все позаду і в житті комедійного актора запанувала ідилія – він удруге побрався.

У серіалі “Ромео і Джульєтта з Черкас” герою Костянтина Войтенка протягом 2 сезонів довелося приборкувати не лише норовливу наречену, але і її дивакуватих батьків. Реальне життя актора теж сповнене пристрастями.

Негаразди в першому шлюбі припали на час, коли Костянтин брав участь у проєкті “Танці з зірками”. Схоже, заради доньки Войтенко намагався всіляко задобрити Валентину, з якою прожили разом 7 років.

Костянтин Войтенко одружився вдруге

Актор і танці їй присвячував, і на паркет викликав, щоб помиритися. Та молодичка залишилася невблаганною. Тож згодом надійшла звістка про розлучення. А далі розпочалося щось несусвітнє. Ексдружина звинуватила Костянтина в аб’юзі та інших смертних гріхах.

Вони дуже довго з’ясовували стосунки на очах в ошелешених фанів, обмінюючись неприємними постами в мережі. Урешті все, здається, владналося. Войтенко навіть знайшов у собі сили покохати вдруге.

Костянтин Войтенко одружився вдруге

Обраницею актора стала Наталія Камінська. Костянтин виклав у мережу світлини з кадрами їхнього весілля. Дизайнерка хоч і виглядала дуже щасливою, коли на безіменному пальчику з’явилася обручка, але вбралася заради такої урочистості нестандартно.

На дизайнерці була чорна сукня з мережива, крізь яку чітко просвічувалася білизна. Актор від такого наряду, здається, зшаленів. Наречений не стримався й помацав дівчину за сороміцьке місце. Фото з розпису Костянтин підписав так:

“Чоловік і дружина”.

Закоханих не зупинило, що в нареченого вже є донька Емілія від попередніх стосунків. У Камінської теж є дитина – син. Про нову кохану Войтенко розповів широкому загалу у квітні 2023-го. А освічення Наталії зробив цьогоріч на День закоханих.

Популярне

Схожі статті

Сам приймав пологи і був поруч з мамою: 52-річний Ектор Хіменес-Браво розповів, як у нього зʼявилася малеча

Ектор Хіменес-Браво, відомий ресторатор колумбійського походження, показав поповнення у сімʼї. Ба більше, кулінар особисто приймав пологи та поділився деталями з шанувальниками.

“Одні одружуються, інші розходяться”: до списку зіркових розлучень 2024 втрапили Бакланов, Салій, Сагайдачна

Тоді як одні знаменитості народжують третіх та четвертих дітей, зміцнюючи родини, інші не витримують випробування часом. У першій половині 2024 року відбулося чимало зіркових розлучень.

“На що натякає мій гример?”: Григорій Решетнік на зйомках Холостяка 13 з Тереном показав нововведення сезону

Григорій Решетнік зробив анонс однієї з улюблених сцен шоу "Холостяк 13" – церемонії троянд. Ведучий здивував не лише складом учасників, але й власним зовнішнім виглядом.