Пакистанці, британці, але не українці: Камалія, Ірина Сопонару та інші зірки, які вийшли заміж за іноземців

Багатьом українським красуням так і не вдалося знайти кохання на Батьківщині. Камалія, Ірина Сопонару та інші відомі українки покохали заморських принців і вийшли за них заміж.

Справжньому коханню не завадить ні різниця у віці, статусі, ні різна національність та віросповідання. Серед зірок українського шоу-бізнесу не мало тих, хто вийшов заміж за іноземців. У когось цей шлюб вийшов вдалим, у когось не зовсім.

Камалія

Як Захур та Камалія поділили майно
Зірки, які вийшли заміж за іноземців: Камалія

Українська співачка Камалія прожила у шлюбі з пакистанським мільярдером Мохаммадом Захуром 20 років. Вони мають різну культуру, різну віру та традиції, та це не завадило їм бути щасливими. Секретом їхніх відносин стала повага. Пакистанський мільярдер з задоволененям відзначав зі своєю дружиною традиційні українські свята, а Камалія дотримувалась мусульманських звичаїв, хоч і не змінювала віросповідання.

Ірина Сопонару

Зірка Кварталу Ірина Сопонару вийшла заміж і показала фото з весілля
Зірки, які вийшли заміж за іноземців: Ірина Сопонару

Українська акторка, зірка “Жіночого кварталу” Ірина Сопонару нещодавно вийшла заміж за свого коханого британця на ім’я Різ, з яким вона багато років була у стосунках. Молодята проживають в Україні.

Ірина запевняє, що різниця у менталітеті та культурі аж ніяк не впливає на їхні взаємовідносини.

Іванна Онуфрійчук

Іванна Онуфрійчук вийшла заміж за казахського мільйонера
Іванна Онуфрійчук вийшла заміж за казахського мільйонера

Українська телеведуча Іванна Онуфрійчук  у 2021 році вийшла заміж за коханого з Казахстану Алмаза, який являється мільйонером. В травні 2024 року Іванна народила первістка Адама.

Ірина Білик

Ірина Білик зі своїм колишнім чоловіком Асланом Ахмадовим
Зірки, які вийшли заміж за іноземців: Ірина Білик

Українська співачка Ірина Білик мала багато чоловіків і практично всі вони були українцями. Та останній шлюб артистки був з азербайджанцем Асланом Ахмадовим. Вони офіційно одружилися і навіть стали батьками за допомогою сурогатного материнства. Втім цей шлюб закінчився розлученням.

Причиною розлучення стало те, що подружжя тривалий час жили у різних країнах за принципом гостьового шлюбу. Втім, такий форма відносин їм не підійшов і врешті пара розпалася.

Популярне

Схожі статті

Встала на захист коханого чоловіка: дружина Віталія Козловського заступилася за коханого перед Іриною Фаріон

Віталій Козловський продемонстрував свою готовність захищати країну, попри скептицизм і недовіру багатьох людей. Однак, зневіра щодо його справжніх намірів не вщухає і досі.

“Моїм двом кружечкам”: Олена Кравець з Кварталу неординарно привітала своїх двійнят з днем народження (ФОТО)

Відома українська телеведуча та актриса Олена Кравець показала своїх молодших дітей у день їхнього народження. Як вони змінились і на кого стали схожими?

Огірки по-фінськи у банках на зиму без стерилізації — заготівля варта медалі: закручую по 40 банок щоліта

Літо – ідеальний час для приготування різноманітних заготівель, які будуть радувати вас протягом усього року. Огірки по-фінськи – це чудовий спосіб зберегти свіжі овочі без необхідності стерилізації.