Андрій Оністрат не бачив причин одружуватися з Валентиною Хамайко цілих 18 років: “Відповідь проста”

Українська телеведуча Валентина Хамайко нещодавно вийшла заміж за чоловіка, з яким прожила разом 18 років і має чотирьох спільних дітей. На одруженні наполягла саме жінка.

Ведуча 1+1 Валентина Хамайко на днях поділилася зі своїми прихильниками хорошою новиною. Жінка вийшла заміж за спортсмена Андрія Оністрата. Та варто додати, що з Андрієм вони жили у цивільному шлюбі аж 18 років та мають чотирьох спільних дітей. Схоже, пара раніше не бачила причин офіційно узаконювати стосунки. Вони жили у цивільному шлюбі і обох партнерів це повністю влаштовувало. Втім, з’явилися обставини, які все змінили.

На своїй сторінці в Інстаграм Андрій Оністрат пояснив, чому одружився з Хамайко саме зараз. Виявилося, що пропозицію узаконити стосунки зробила саме Валентина.

Справа в тому, що Андрій Оністрат наразі є військовослужбовцем і вразі непоправного, Валентина Хамайко раніше не мала законних підстав отримувати будь-яку інформацію, чи приймати якісь рішення щодо чоловіка.

Андрій зізнався, що його переконала одна єдина фраза Валентини: “Раптом що, мені ж навіть тр*п не віддадуть”.

Це мене переконало. 3 липня я подав заяву о 17.05. 4 липня ми розписались.

, – розповів Андрій.

Закохані не гуляли пишне весілля. Наречений був одягнений у сірий смокінг, а наречена – у скромну сукню молочного кольору. На весіллі були лише найближчі родичі та друзі сім’ї. Звісно, були присутні четверо дітей подружжя: доньки Соломія та Мирослава і сини Михайло та Андрій.

Валентина Хамайко нарешті зіграла весілля зі своїм чоловіком
Валентина Хамайко нарешті зіграла весілля зі своїм чоловіком

До слова, трішки більше року тому Андрій Оністрат втратив на війні свого старшого сина Остапа від першого шлюбу. Хлопцю було 22 і він пішов служити добровольцем. Останні 2 місяці батько та син служили разом, втім, війна забрала юнака.

Андрій зізнається, що пишається своїм сином, хоч і відчуває біль втрати.

Популярне

Схожі статті

До і після – Сумська показала, як за 1 хвилину з акторки перетворюється на звичайну жінку і дружину Борисюка

За одну хвилину зовсім змінилась – Ольга Сумська показала фото після виступу на сцені і як за лічені хвилини вона змінила свій образ, знаходячись поруч із чоловіком.

“Вдягаються так, щоб тканини було по мінімуму”: Кароль, Різатдінова, Ассія Ахат та інші помірялися топами

У літню спеку хочеться, щоб на тілі було мінімум одягу. От і знаменитості наввипередки стараються вбратися у якомога менший топ. У кого з зірок він найкоротший та найсміливіший?

“Рокова помилка Руслани Писанки”: як виглядає могила актриси, її чоловік-вдівець і єдиний названий син

Завжди привітна й позитивна Руслана Писанка дуже пізно звернула увагу на власне здоров'я. Тому й залишила коханого чоловіка, названого сина й кота та пішла у засвіти.