Колишній чоловік Ані Лорак нагородив доньку співачки зовнішністю, але залишив без гроша

Author name 2 Червня 2020 в 20:06

Поділитися статтею

Ані Лорак і Мурат Налчаджиоглу з донькою Софією
Ані Лорак і Мурат Налчаджиоглу з донькою Софією

Ані Лорак не забороняє колишньому чоловікові спілкуватися з дочкою. Більш того, вона ставиться до нього, як до друга. Проте, стало відомо, що співачка позбавила Мурата частки у своєму бізнесі.

Рік тому співачка Ані Лорак шокувала громадськість новиною про своє розлучення з чоловіком Муратом Налчаджиоглу. Пару колоритного турка і талановитої українки вважали по-справжньому казковою — Мурат зробив свою пропозицію Ані в Парижі, а потім було пишна весілля.

Але як показав час, чоловік Кароліни виявився не таким вже й принцом на білому коні. Через кілька років після розпису в ЗМІ почали з’являтися чутки про зради чоловіка і відео з компроматом на нього.

Закінчилася вся ця історія розлученням у січні 2019 року. У пари Мурата і Лорак в 2011 році народилася дочка Софія, яка залишилася жити з мамою.

Проте артистка не забороняє спілкуватися дівчинці з татом. Більш того, багато її шанувальників відзначають, що дочка дуже схожа на свого східного батька — вона має густе темне волосся, смагляву шкіру і темні очі.

Мурат с дочкей Софией
Мурат з дочкою Софією

Сам же батько досить рідко приїжджає до Софійки в Москву, де вона живе з мамою. Кілька днів тому стало відомо, що Кароліна позбавила колишнього чоловіка частки бізнесу.

Після розлучення він продовжував бути спів-власником компанії “Ані Лорак Продакшн”, через яку здійснювалася оплата концертів співачки. У травні 2020 Лорак відібрала у екс-чоловіка його частину.

Відомо, що Мурат є власником фешенебельного нічного клубу в Києві, який йому теж допомогла придбати колишня дружина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Німіють руки і шумить у вухах? Негайно читайте про цей метод!

Поділитися статтею