Надя Дорофєєва та Позитив останній раз заспівають разом. Група “Время и Стекло” оголосила про прощальний концерт: де послухати

Author name 5 Червня 2020 в 03:06

Поділитися статтею

Позитив і Надя Дорофєєва
Позитив і Надя Дорофєєва

У березні 2020 року стало відомо про розпад групи “Время и Стекло . У свій прощальний тур її солісти вирішили поїхати восени, як тільки повинні остаточно завершити карантинний режим.

Група “Время и Стекло” стала справжнім проривом в історії української поп-музики. У колективу були і безліч шанувальників, і безліч недоброзичливців. Проте їхні пісні напам’ять знали тисячі слухачі різних поколінь.

Через десять років яскравої музичної історії екс-солісти групи Надя Дорофєєва та Позитив (Олексій Завгородній) оголосили про закриття проекту. Причини розпаду не повідомили. За словами музикантів, для них настав час йти далі.

Фінальною крапкою для дуету повинен стати прощальний всеукраїнський тур. Він був запланований на весну-літо 2020 року, але пандемія і карантинний режим змінили плани.

Проте концерти в 15 містах України відбудуться. “Время и Стекло” оголосили про нові дати свого турне. Попрощатися шанувальники з улюбленим дуетом зможуть в період з вересня і до початку грудня.

Тур группы "Время и Стекло"
Тур гурту “Время и Стекло”

Масштабний концерт у Києві відбудеться 30 жовтня, а останнім містом в турі стане Харків.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею