Дружина Монатика відверто розповіла про початок кар’єри свого чоловіка: спали на матраці на знімній квартирі

Author name 5 Червня 2020 в 19:06

Поділитися статтею

Монатік з дружиною Іриною
Монатік з дружиною Іриною

Ірина Монатік була поруч зі своїм чоловіком з самого початку його кар’єри. У відвертому інтерв’ю вона розповіла, який шлях вони пройшли разом з Дмитром.

Дмитро Монатік — один з найпопулярніших сучасних артистів в Україні. Його стиль успадковують тисячі молодих людей, а феєричні шоу формують його неповторний образ.

Але шлях до успіху музиканта був тернистим — він не пройшов кастинг на “Фабрику зірок”, репер Серьога дав негативну оцінку Монатіку на кастингу в вокальне шоу “Х-фактор”. Але артист не зупинявся і продовжував працювати над собою, а поруч з ним завжди була вірна дружина Ірина.

За словами самого Дмитра, його дружина — втілення всього, що має бути в жінці. Вона пройшла з ним і вогонь, і воду, і мідні труби.

Подружжя познайомилося ще до переїзду в Київ. Коли вони приїхали підкорювати столицю, у них був тільки один старий синтезатор, на якому грав Монатік. А на першій орендованій квартирі з їх “власності” був тільки матрац, на якому пара і спала.

Дмитрий Монатик с женой
Дмитро Монатік з дружиною

Ірина підтримувала чоловіка в кожній поразці і допомагала піднімати руки, коли він розчарувався у всьому і опускав їх. За словами Дмитра, разом вони пройшли сотні випробувань, і він завжди міг покластися на люблячу дружину.

Зараз Ірина — один з менеджерів співака Монатіка. Вони виховують двох синів Платона і Данила.

До речі, Дмитро був присутній на обох пологах, після чого вважає свою дружину справжньою героїнею.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею