(ВІДЕО) День народження Віктора Цоя: найкращі хіти виконавця

Author name 21 Червня 2020 в 21:06

Поділитися статтею

Віктор Цой
Віктор Цой

21 червня 2020 року Віктору Цою виповнилося б 58 років. Пропонуємо вам підбірку найвидатніших хітів лідера групи “Кіно”.

Лідер групи “Кіно” став справжньою легендою свого часу. Його називали революціонером радянської музики. Він надихався західними рокерами і переносив свої враження від цих пісень на реалії своєї країни і свого часу.

Пісні Цоя досі звучать у дворах, біля багаття і на квартирниках. Багато гітаристів насамперед вчать саме пісні “Кіно”, так як вони не втрачають своєї актуальності і популярності навіть зараз.

Віктор Цой народився 21 червня, і в 2020-тому відсвяткував би своє 58-річчя. Але, на жаль, він ніколи не зможе зіграти на своєму святковому концерті. Легендарного музиканта не стало 15 серпня 1990 року. У віці 28 років Цой розбився у серйозному ДТП. Але, як кажуть його шанувальники, “Цой живий”, як мінімум у своїх піснях.

“Кукушка”

Пісня “Кукушка” стала однією з найпопулярніших пісень для різних рімейків і реміксів. Нове життя цьому хіту намагалися подарувати багато виконавців. Напевно, найкращий приклад — це версія Поліни Гагаріної. Однак, навряд хтось зможе заспівати “Кукушку” так, як зробив це її автор.

“Пачка сигарет”

“Пачка сигарет” стала гімном для багатьох молодих людей. Ця пісня багатьом давала зрозуміти, що будь-які проблеми і негаразди можливо пережити. А для справжнього щастя іноді потрібно не так вже й багато, наприклад — пачка сигарет.

“Перемен”

https://www.youtube.com/watch?v=FU8csnZxdPA

Ще одна “вічна” пісня Віктора Цоя. Композиція “Перемен” часто звучить навіть сьогодні у контексті різних протестів або пікетів. У сучасних реаліях для багатьох людей ця пісня заграла по-новому.

“Звезда по имени Солнце”

Пісня “Звезда по имени Солнц ” стала саундтреком до фільму “Голка”. Це ще одна легендарна пісня групи “Кіно”. Її головна принада в тому, що кожен слухач розкриває її для себе по-своєму, знаходячи свої приховані смисли і підтексти.

“Видели ночь”

Одна з небагатьох пісень групи “Кіно”, на яку був зняв відеокліп, нехай і вельми своєрідний. “Видели ночь” часто і сьогодні звучить на різних тусовках у колі друзів.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею