Ксенія Собчак потрапила в лікарню з переламаним носом: невже чиясь помста журналістці?

Author name 25 Червня 2020 в 21:06

Поділитися статтею

Ксенія Собчак госпіталізована зі зламаним носом
Ксенія Собчак госпіталізована зі зламаним носом

Тележурналістку екстрено госпіталізували в одну з московських клінік.

Ксенія Собчак давно відома як одна з найскандальніших особистостей у світі шоу-бізнесу. Її життя з самого дитинства просякнуте скандалами і постійним наглядом преси та громадськості — батько Ксенії був відомим політиком і мером Пітера.

Останні роки журналістка і телеведуча теж намагається йти політичними стопами свого батька, проте багато-хто вважає це лише імітацією. У 2018-му вона балотувалася в президенти Російської Федерації, але її вважають фіктивним кандидатом.

Однак, Ксенія відкрито заявляє, що вона засуджує і критикує політику чинного президента Росії Володимира Путіна. Також скандальна телеведуча відкрито вступає в конфлікти зі своїми колегами по цеху — з останніх, її скандали з Тіною Канделакі і журналісткою Любов’ю Соболь. В цілому, недоброзичливців у Собчак вистачає.

25 червня Ксенія шокувала своїх шанувальників моторошним відео — вона лежала в лікарняній палаті з пов’язкою на носі, на обличчі журналістки виднілися синці.

Як розповіла сама Ксенія, вона невдало впала і в результаті зламала ніс. Її госпіталізували і зробили операцію. Зараз її самопочуття досить стабільне — ніс все ще болить, до того ж у Собчак струс мозку.

Поки що вона перебуває в палаті, де приходить до тями. Версій про напад вона не розглядає, а розцінює своє падіння як маленьку невдачу.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Німіють руки і шумить у вухах? Негайно читайте про цей метод!

Поділитися статтею