“Потап зняв штани перед країною-агресором”: Ігор Кондратюк гнівно висловився про колишнього друга

Author name 1 Липня 2020 в 07:07

Поділитися статтею

Ігор Кондратюк про трагедію Потапа
Ігор Кондратюк про трагедію Потапа

Колись вони виступали на одній сцені, брали участь в одних шоу, а тепер – Ігор Кондратюк і Потап виявилися з різних боків, з різних сторін політичних поглядів.

Ігор Кондратюк помстився найкращому другу Потапу, опублікувавши архівне фото, як він знімає штани перед російською публікою. Правда, на той момент, коли це відбувалося Росія та Україна були в дружніх стосунках, РФ ніхто не називав агресором.

Ось, що написав Ігор Кондратюк на цей рахунок:

«Потап, Олексій Потапенко, який зняв штани перед російською публікою – публікою країни-агресора – під час шоу на телеканалі країни-агресора, став заслуженим артистом України».

Потап снял штаны в России
Потап зняв штани в Росії

Кондратюк додав, що престижна державна нагорода нічого не дає артистові, тільки одне – бути похованим на Байковому кладовищі в Києві. Це була дуже жорстка заява, але насправді, випад Кондратюка був не так в сторону Потапа, як в сторону президента України Володимира Зеленського.

Комментарий Игоря Кондратюка о Потапе
Коментар Ігоря Кондратюка про Потапа

На рахунок Потапа і інших артистів Ігор Кондратюк сказав: “Навіщо яскравим представникам шоу-бізнесу звання?”.

Поки Потап ніяк не відповів Ігорю Кондратюку на злісний випад в його бік, але одне залишається очевидним, ця премія , яку Льоша Потапенко отримав до Дня Конституції України принесла багато поганих плодів для артиста. Його звинуватили у виступі в Одесі під час карантину , а тепер пригадали архівну витівку в Росії.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Німіють руки і шумить у вухах? Негайно читайте про цей метод!

Поділитися статтею