7 років коми і 18 курсів хіміотерапії: історії хвороби дітей зірок – Маша Кончаловская та Павло Павлік

Author name 1 Липня 2020 в 22:07

Поділитися статтею

Дві історії хвороби дітей знаменитостей
Дві історії хвороби дітей знаменитостей

Дивлячись на знімки, зроблені журналістами, на яких блищать знаменитості різної величини, на думку спадає тільки одне – вони щасливі, і їхні будні – суцільне свято.

Але це не так, адже навіть найуспішніших, багатих і улюблених можуть наздогнати звичайні життєві проблеми. Так і сталося з дітьми відомих батьків – Марією Кончаловською і Павлом Павликом. У цій статті ми розповімо, в якому стані зараз вони, і що взагалі з ними сталося.

Марія Кончаловська

Марія Кончаловская і її сім'я до аварії
Марія Кончаловська і її сім’я до аварії

Маша – донька Юлії Висоцької та Андрія Кончаловського. У 2013 році під час перебування у Франції вона потрапила в страшну аварію. Щоб зберегти життя дівчинки, лікарі ввели її в стан штучної коми, з якої Маша не виходить ось уже 7 років.

Батьки ні разу не показували її фотографії з моменту страшного ДТП. Більш того, для Висоцької і Кончаловського ця тема – табу. Винятком стало вийшло недавно інтерв’ю для програми “Познер “, де батько Марії вперше за довгий час дав офіційний коментар. Там він заявив, що головна мета життя його і його дружини – допомогти дочці видужати.

Павло Павлік

Павло Павлік з отцем Віктором
Павло Павлік з батьком Віктором

Павло – молодший син відомого українського співака Віктора Павліка. Зараз йому 21 рік. Цей молодий хлопець вже переніс 18 курсів хіміотерапії та променеву терапію. Однак ризик летального результату все одно залишається високим.

Як розповідав журналістам Віктор Павлик, в 2018 році його синові поставили страшний діагноз – саркома. Після закінчення школи син вирішив піти в оборонну сферу, і вступив до інституту Служби безпеки України. Однак онкологічне захворювання змусило припинити навчання.

20 червня він також написав на своїй Facebook-сторінці про погіршення здоров’я сина.

Сам Павло запевняє, що спокійно ставиться до свого недугу, “хоча незвіданість перед майбутнім не може не лякати “.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею