З’явилися подробиці лікування Олени Зеленської

Author name 2 Липня 2020 в 17:07

Поділитися статтею

З'явилися подробиці лікування Олени Зеленської
З’явилися подробиці лікування Олени Зеленської

Зараз перша леді України перебуває на стаціонарному лікуванні у Феофанії з діагнозом коронавірус.

Як стало відомо 12 червня, Олена Зеленська зробила тест на COVID-19, і він показав позитивний результат. Лікарі кілька разів брали аналізи у дітей і чоловіка Олени, однак всі вони були негативними. Поки достовірно невідомо де саме перша леді могла підчепити хворобу, проте є версія, що ковід передався їй в одній з робочих поїздок.

Подробиці лікування Олени Зеленської

16 червня Олену Зеленську госпіталізували в обласну київську лікарню Феофанія. Там вона перебуває досі. Діагноз – двостороння полісегментарна пневмонія. Медики визнали важливим саме стаціонарне лікування, адже ступінь хвороби – середня. Це означає, що в будь-який момент вона може загостритися і викликати ускладнення.

За час перебування в лікарні Олена практично не з’являлася в соціальних мережах. Винятком став день медика, коли вона зробила чуттєвий пост в Facebook. У ньому дружина президента закликала цінувати працю людей, які щодня працюють на благо здоров’я країни.

Подробности лечения
Подробности лечения

“Медсестри, акушери, санітари, лаборанти, фельдшери, лікарі! Бажаю, щоб перемог у ваших пацієнтів було в рази більше, ніж поразок. Гідних умов, щоб професійно реагувати на біль і успішно лікувати. Цінуємо і ще раз переконуємося без вас нам – ніяк “, – написала дружина Володимира Зеленського.

Додамо, що 30 червня офіційна прес-служба Офісу президента повідомила, що стан першої леді поступово налагоджується. Однак про виписку говорити поки рано. На даний момент триває антибактеріальна терапія.

Сам президент на цей рахунок коментарів не давав.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею