Ціна розплати: винуватець смертельного ДТП Михайло Єфремов продає будинок, щоб розплатитися з сім’єю загиблого

Author name 2 Липня 2020 в 18:07

Поділитися статтею

Михайло Єфремов
Михайло Єфремов

Михайло Єфремов виставив на продаж свій приватний будинок в Юрмалі.

З моменту смертельного ДТП на Смоленській площі в Москві, винуватцем якого став п’яний Михайло Єфремов, пройшов майже місяць. Автомобіль артиста врізався в “Ладу”, водій якої, кур’єр Сергій Захаров, загинув у лікарні на наступний день у результаті отриманих травм.

Весь цей період актор знаходиться під домашнім арештом, свою квартиру він залишає тільки для допитів або різних медичних експертиз.

Так, психіатричний тест показав, що артист повністю здоровий і адекватний. До слова, і сам актор не заперечує своєї провини і запевняє, що він готовий повністю понести своє покарання. Він лише одного разу звернувся до своїх шанувальників і всіх, хто спостерігає за цією історією. Єфремов записав офіційне відеозвернення, в якому заявив, що готовий забезпечувати сім’ю загиблого Сергія Захарова.

За неофіційними підрахунками адвокатів, Єфремову загрожує від 8 до 20 років позбавлення волі і виплата моральної компенсації. У загиблого залишилося двоє дорослих синів і онуки, а також офіційна дружина, з якою чоловік розлучався, і цивільна дружина.

Сума компенсації також буде названа тільки після суду. Але експерти називають цифру від 50 до 100 мільйонів рублів. Заощаджень сім’ї Єфремова не вистачить, щоб покрити такі збитки, тому актор виставив на продаж свою віллу в Юрмалі. Вартість будинку оцінюють в 50 мільйонів рублів, зараз за житлом доглядають колишні власники.

Михаил Ефремов с семьей в своем доме в Юрмале
Михайло Єфремов з сім’єю в своєму будинку в Юрмалі

У відкритих джерелах є інформація про всю нерухомості актора. Він володіє ще одним будинком у Юрмалі, квартирою на Арбаті і особняком у Підмосков’ї. Загальну вартість всієї нерухомості Єфремова оцінюють в півмільярда рублів.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею