(ВІДЕО) Нова ганьба Волочкової: п’яна балерина мало не впала з яхти

Author name 8 Липня 2020 в 23:07

Поділитися статтею

Волочкова і її найгучніші скандали
Волочкова і її найгучніші скандали

У своєму особистому блозі колись затребувана балерина поділилася відео з прогулянки на яхті по Волзі.

Десять років тому Анастасія Волочкова була справжньою зіркою балету. Її запрошували танцювати на світових сценах, вона була примою Великого театру і прикрашала обкладинки десятків глянцевих видань. Відомі бренди ставали в чергу, щоб запропонувати Волочковій стати обличчям їхнії рекламних кампаній.

Однак з часом танцівниця позбулася всього цього, і для багатьох досі залишається загадкою — в який момент і чому Анастасія ступила не на ту стежку.

Її звільнили з ганьбою з Великого театру, а потім і зовсім перестали запрошувати виконувати соло в будь-яких постановках. Подейкують, що Волочкова прогулювала всі репетиції і стала все частіше проводити час на вечірках і світських тусовках. При цьому вона захопилася алкоголем, про що розповіла її колишня подруга, телеведуча Дана Борисова.

Зараз Анастасія перетворилася з об’єкта зітхання в об’єкт для сміху і приколів, особливо громадськість дивується купальним нарядам балерини, які вона купує явно на кілька розмірів менше. При цьому постійно фотографується в них, роблячи шпагат.

Фото с личного блога Анастасии Волочковой
Фото з особистого блога Анастасії Волочкової

Один з відеороликів Волочкової викликав у користувачів неоднозначні враження. Балерина вирушила на прогулянку Волгою і встигла помилуватися пейзажами Астрахані. При цьому вона зазначила, що це була “морська прогулянка”, що вже викликало ряд глузувань від коментаторів.

Крім того, Анастасія стояла на борту своєї яхти, тримаючись за тонкі канати. На ролику видно, що погода була досить вітряною, тому підписники злякалися, що балерина могла опинитися у воді. Однак, все закінчилося добре. До слова, Волочкова зараз приховала можливість коментувати її публікації.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею