Лобода в бікіні: звідки така фігура? Співачка показала фото з райського курорту

Author name 9 Липня 2020 в 23:07

Поділитися статтею

Лобода позує в бікіні
Лобода позує в бікіні

Світлана Лобода – одна з тих зірок, хто не соромиться показати себе в пікантних нарядах, адже активно стежить за своєю фігурою.

Тому шанувальники Лободи нерідко задовольняються її відвертими знімками з соціальної мережі. Цього разу вона не тільки показала стрункі ноги і апетитні стегна, а й змусила пускати слину на соковиті сідниці. Причиною нового обговорення стали знімки в бікіні, зроблені на райському курорті.

Лобода позує в бикині: фотограф пускає слину

Лобода позує в бікіні
Лобода позує в бікіні

Свєта Лобода – знаменита українська поп-виконавиця. Останні кілька років вона живе на дві країни – активно розвиває свою діяльність як в Україні, так і в Росії. Її нерідко можна помітити на популярних світових курортах, адже виконавиця чимало заробляє для того, щоб дозволити собі жити красиво.

Не дивлячись на щільний графік і виховання маленької дитини, Світлана ще й встигає стежити за собою. Відмінний приклад цього – її тонка талія і струнка фігура, яка не зіпсувалася навіть після пологів.

Зараз артистка опублікувала фото, де вона в чорному міні-бікіні показує всю свою красу на фоні блакитної водички. Очевидно, кадр був зроблений на одному з островів.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею