Харламов зрадив Асмус: розважався в клубі з дівчатками до офіційного розлучення

Author name 10 Липня 2020 в 14:07

Поділитися статтею

Харламова застукали в нічному клубі
Харламова застукали в нічному клубі

Одною з найгучніших подій шоу-бізнесу за останній місяць стало розлучення Христини Асмус і Гаріка Харламова. Гарік не втрачає часу дарма, і вже запалює в клубі.

Шанувальники зафіксували те, як Харламов в одному з нічних клубів більше десяти годин відпочивав в компанії молодих дівчат. Схоже, він уже повністю увійшов в роль холостяка, і вирішив відпочити від сімейного життя.

Харламов 10 годин в компанії актрис відзначав розлучення з Христиною

Харламова застукали в нічному клубі
Харламова застукали в нічному клубі

Думки Христини Асмус з цього приводу немає, але прихильники вже офіційно назвали Харламова зрадником. Адже шлюборозлучний процес ще не завершений, і офіційно подружжя ще знаходяться в статусі дружини і чоловіка.

З караоке-бару Гарік вийшов рано вранці, і явно напідпитку.

Відзначимо, Христина Асмус і Гарік Харламов створили свою сім’ю сім років тому. У 2014 році вони порадували тим, що у пари буде дитина. Через 9 місяців народилася чудова дочка Анастасія, яка носить прізвище батька. Влітку 2020 року зоряна пара заявила – вони вирішили розлучитися. Основна причина – не зійшлися характерами, і хочуть жити далі вже окремо.

Хоча шанувальники підозрювали, що між ними щось сталося, ще після скандальної сцени Асмус з фільму Тексти. Там Христина знялася повністю голою, багато хто назвав цю сцену практично порнографічною. Через кілька місяців після цього подружжя почало з’являтися на публіці окремо один від одного, і без обручок.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею