Сергій Лазарєв показав свого коханого чоловіка: разом поїхали на відпочинок і розважалися на яхті

Author name 11 Липня 2020 в 19:07

Поділитися статтею

Сергій Лазарєв показав втомлене фото: фанати схвильовані
Сергій Лазарєв показав втомлене фото: фанати схвильовані

Сергій Лазарєв був помічений на популярному курорті в Сочі разом з моделлю Алексом Малиновським.

На початку липня співак Сергій Лазарєв у своєму мікроблозі поділився новиною про те, що він відправляється в невелику відпустку в Сочі. Як виявилося пізніше, на відпочинок артист поїхав не один, а в компанії моделі Алекса Малиновського. Молоді люди навіть оселилися в одному номері.

Таку інформацію журналістам надали співробітники готелю Hyatt, в якому зупинився Лазарєв зі своїм супутником. Також повідомляється, що разом з ними приїхали відпочивати й інші друзі.

Скриншот сообщения сотрудников отеля Hyatt представителям паблика "Звездач"
Скріншот повідомлення співробітників готелю Hyatt представникам паблік “Звездач”

“Може вам цікаво, Лазарєв з Малиновським зупинилися у нас в готелі. З ними велика компанія друзів — всі відпочивають парочками. Вчора замовляли шампанське в номер, живуть вони разом”, — повідомив інформатор.

Через деякий час адміністрація звернулася до пабліка, який опублікував інформацію, з проханням видалити новину. Однак, її вже встигли поширити й інші інформаційні ресурси.

До слова, Малиновський і Лазарєв минулого літа провели разом відпустку в США, і до цього вони разом потрапляли на очі шанувальникам і папараці. У мережі також опублікували відео, на якому Сергій і Алекс розважаються на яхті у відкритому морі.

Сам же співак у своєму Instagram написав, що в Сочі він святкує день народження своїх друзів — Саші і Гриші Малиновських.

Останнім часом особисте життя Сергія Лазарева знаходиться під гострим поглядом журналістів — йому приписують роман з Ані Лорак і з бізнес-леді Кариною Коробковою.

Нагадаємо, що до 2012 року у співака був роман з телеведучою Лерою Кудрявцевою. Після розставання вони залишилися друзями. У 2014 році у Сергія народився син, а в 2019 — дочка. Обидві дитини з’явилися на світ за допомогою сурогатної матері.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею