Ганьба і повний провал на “МастерШеф. Професіонали-2 “: хто покинув проект за крок до фіналу

Author name 13 Липня 2020 в 18:07

Поділитися статтею

"МастерШеф. Професіонали-2 ": хто покинув проект за крок до фіналу
“МастерШеф. Професіонали-2 “: хто покинув проект за крок до фіналу

Шоу МастерШеф – одне з найбільш легендарних і рейтингових на сучасному ТБ. Щоб привернути увагу глядача, режисери готують учасникам нові екстремальні випробування, але проходять їх не всі.

За крок до перемоги учасникам програми дали непросте завдання – приготувати справжній кулінарний шедевр з … відходів! Справитися з цим завданням було непросто, тому півфіналісти з тріском провалилися.

“Навіть пробувати було огидно”

11 липня телеекрани країни представили ювілейний 20 випуск програми. Позаду практично всі – страхи, злети і падіння, перемоги над собою і над іншими. І ось, за крок до головного призу – підступне завдання. У цій нелегкій битві взяли участь четверо конкурсантів – Давид Данієлян, Євген Грібенік, Юлія Жигуліна, Олександр Цвігун.

"МастерШеф. Професіонали-2": хто покинув проект за крок до фіналу
“МастерШеф. Професіонали-2”: хто покинув проект за крок до фіналу

Визначали вони список своїх продуктів досить цікаво – кидали дротики в дартс. Однак замість звичних чорних і білих смуг були написи з інгредієнтами і техніками, які допоможуть у приготуванні.

Як повідомила прес-служба каналу СТБ, конкурсантка Юлія Жигулина не змогла пройти випробування. Журі навіть не куштували її роботу, так як це було бридко. Вона покинула проект в цьому ж випуску. За перемогу залишилися боротися Давид Данієлян, Євген Грібенік і Олександр Цвігун.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею