Помирає Дмитро Колдун і його дружина: у обох діагностували коронавірус

Author name 14 Липня 2020 в 17:07

Поділитися статтею

Дмитро Колдун
Дмитро Колдун

Напередодні в мережі з’явилася інформація про те, що білоруського співака Дмитра Колдуна госпіталізували з сильною інтоксикацією.

Уже кілька днів стан знаменитості залишається вкрай важким. Лікарі підозрюють у Дмитра коронавірусна інфекція, проте тест нічого не показав. Доктора подейкують – новий тип вірусу може поки не проявлятися, але вже руйнувати зсередини організм людини.

Останні новини про стан Дмитра Колдуна

Лікарі Мінська зараз роблять все можливе, щоб допомогти Дмитру Колдуну вибратися зі стану сильної інтоксикації. При таких симптомах організм занадто ослаблений, і не може боротися з ускладненнями, які найімовірніше виникнуть на тлі.

Дмитро Колдун
Дмитро Колдун

Як уточнили в прес-службі лікарні, в яку привезли співака, йому на наступний день провели обстеження, і взяли повторний аналіз на ковід. На даний момент чоловік не знає, від кого міг підчепити вірус. Також пробу на ковід взяли і у дружини Колдуна. Діагноз підтвердили. Зараз вона перебуває вдома на самоізоляції. Поки її стан залишається стабільним, кожен день лікарі будуть знімати виміри процесів життєдіяльності, щоб не допустити такого ж погіршення, як і у Дмитра.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею