(Відео) Зірки, які народили від інших чоловіків: Валерій Меладзе, Альбіна Джанабаєва, Світлана Іванова та інші

Як правило основною причиною є те, що батько живе на дві родини.

Багато зірок шоу бізнесу приховують від кого вони народили своїх дітей. Різні можуть бути обставини, які не дають можливість афішувати хто батько дитини. Як правило основною причиною є те, що батько живе на дві родини як у випадку з Валерієм Меладзе. Він десять років фактично жив на дві сім’ї і приховував свої стосунки з Альбіною Джанабаєвою. Але потім коли у них народився син, Валерію довелося публічно зізнатися в тому, що у нього є ще одна дитина, окрім трьох дочок. Розлучилися вони з дружиною тільки після того, коли Альбіна народила від нього другого сина.

 ""

Світлана Іванова рідко коментувала своє особисте життя, але потім зізналася, що весілля з оператором В’ячеславом Лісневський було неофіційно. Це було на Мальдівах. Потім Світлана народила дочку Поліну, проте не повідомила, хто батько дитини. Вона сказала, що щаслива зі своїм обранцем і задоволена життям. Однак ходили чутки, що у неї роман з режисером Джаніком Базіевим, який одружений і має двох дітей. Коли вони з’явилися разом на публіці – то всі зрозуміли, що це правда і привітали закоханих.

Єва Польна і Денис Клявер довго приховували, що у них спільна дочка. Клявер був одружений і ретельно приховував про свою позашлюбну дочку. Після того, коли чутки підтвердилися, їм стало простіше і вони навіть разом відвели дочку в перший клас школи.

Юлія Снигирь почала зустрічатися з Євгеном Цигановим, але коли у них народився син, дружина Євгенія і Юлія не коментували цю ситуацію любовного трикутника. Зараз Юля повернулася до роботи.

Якщо ви хочете дізнатися більше про зірок, які народили від інших чоловіків – подивіться далі це відео.

Відео: зірки, які народили від інших чоловіків

Схожі статті

Сильна жінка Тетяна Литвинова з “МастерШеф” з не втримала двох чоловіків: “Маю великий розмах крил”

Тетяна Литвинова, що була суддею "МастерШеф", дала розлоге інтерв'ю Славі Дьоміну. Разом спілкувалися й водночас куховарили. Ще й колишнім чоловікам жінки встигли промити кісточки.

Готую на замовлення вже багато років. Смачніше торта не пробувала: все міряю склянками. Швидкий рецепт

Замовити торт у кондитерській – задоволення не з дешевих, тому варто навчитись готувати такий десерт самостійно. Попри розповсюджені стереотипи, зробити це не так важко.

“Нічого не можу вдіяти”: Козловський пригадав, як відреагував його покійний батько на конфлікт з Кондратюком

Віталій Козловський розповів, якою була реакція його покійного батька щодо конфлікту з продюсером. Крім того, співак поділився, що побачив віщий сон.