Таюне співає і плаче: зворушливий голос улюблениці Олега Винника

Author name 20 Липня 2020 в 23:07

Поділитися статтею

Таюне поділилася зворушливим фото: втомилася ...
Таюне поділилася зворушливим фото: втомилася …

Таюне продовжує виходити з тіні Олега Винника і все більше часу приділяє своїй власній кар’єрі. Співачка вже зібрала своє коло шанувальників, які захоплюються її вокалом і артистизмом.

Таїсія Сватко, більш відома під псевдонімом Таюне, прославилася серед українських слухачів як бек-вокалістка Олега Винника. Цікавим журналістам і шанувальникам вдалося з’ясувати, що красуня Таюне не просто колега головного красеня української естради, а й його дружина.

Про це розповіли односельці Олега, коли до них навідалися журналісти. Жителі невеликого селища на Черкащині поділилися, що Винник познайомився з майбутньому дружиною під час навчання в музичному училищі в Каневі, весілля зіграли скромно ще в студентські роки.

Пізніше пара емігрувала до Німеччини, де багато років працювали і в музичній сфері, і в інших. Наприклад, є версія, що Винник був нянею у одного з німецьких бізнесменів. А далекій країні у Таюне і Олега народився син Юліан, який залишився жити і вчитися закордоном.

Олег Винник і Таюне
Олег Винник і Таюне

Олегу з дружиною вдалося побудувати успішну кар’єру в рідній Україні. По початку, Таїсія залишалася в тіні чоловіка, вірно підтримуючи його на сцені під час концертів і виступів. Зараз же Таюне – повноцінна артистка зі своїми шанувальниками і неповторним голосом.

Відео з її кліпами і живими виступами набирають з соціальних мережах сотні тисяч переглядів і безліч приємних слів.

  • “Таюне просто принадність, молодець і успіху так тримати “;
  • “Отлично !!! Голос прекрасний! Пісня дуже гарна і задушевна! Таюне, Ви дуже мила і красива! Успіхів у творчості! У Вас дуже велике майбутнє! Чекаємо нових пісень! Нехай Господь береже! “;
  • “З таким голосом і талантом, давним давно треба було бути на сцені і радувати глядача своїм вокалом “, – пишуть користувачі мережі.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею