Світлична отримала травму голови через халатність журналістів: вони хотіли відкупитися

Author name 21 Липня 2020 в 18:07

Поділитися статтею

Світлана Світлична отримала травму голови під час інтерв'ю
Світлана Світлична отримала травму голови під час інтерв’ю

80-річна актриса Світлана Світлична, яка, з огляду на свій поважний вік, останнім часом майже не погоджується на інтерв’ю, на днях зробила виняток, і зустрілася зі знімальною групою.

Однак інтерв’ю виявилося для неї небезпечним – одна зі стійок з софітами, яка стояла над Світланою, раптово обірвалася і впала їй на голову. Знаменитість отримала струс. Зараз вона кожен день змушена ходити в лікарню на процедури. Світлична скаржиться – ніхто з групи, яка знімала інтерв’ю, навіть не викликав швидку допомогу.

Від госпіталізації Світлана Світлична принципово відмовляється

Як зазначає Світлична, тепер вона страждає від головних болів, і їй важко довго розмовляти. Однак це не позбавляє її від необхідності щодня відвідувати лікарів. Їх Світлична подякувала за чуйність і турботу. Актриса зізналася – коли приходить в лікарню на процедури, її впізнають і просять з нею сфотографуватися.

Від госпіталізації Світлана Світлична принципово відмовляється
Від госпіталізації Світлана Світлична принципово відмовляється

Як стверджує актриса Світлана Світлична, її засмучує те, що страшна травма сталася з вини знімальної групи, а їй навіть не спромоглися допомогти. І додає, що через кілька днів після події до неї заявився якийсь представник редакції на ім’я Міша, подарував букет квітів, сирний торт і 15 тисяч рублів в конверті.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею