Валерій Меладзе та Альбіна Джанабаєва: позашлюбні діти, потайний роман і інші таємниці кохання артистів

Author name 22 Липня 2020 в 22:07

Поділитися статтею

Альбіна Джанабаєва і Валерій Меладзе
Альбіна Джанабаєва і Валерій Меладзе

Валерій Меладзе та Альбіна Джанабаєва зареєстрували свій шлюб шість років тому, проте їх любов зародилася задовго до штампів в паспорті.

Історія кохання Джанабаеввой і Меладзе могла б лягти в основу сценарію мелодрами – вони пережили і відносини на відстані, і засудження громадськості.

Альбіна і Валерій познайомилися ще до появи співачки в групі «ВІА Гра» в якості руденькій. Джанабаєва влаштувалася до Меладзе на посаду бак-вокалістки. Тоді строгий начальник Валерій попередив співачку, що не потерпить ніяких відносин і романів всередині колективу, дівчина тільки підтримувала такий настрій.

Альбина и Валерий в начале нулевых
Альбіна і Валерій на початку нульових

Однак свою обіцянку першим порушив сам Меладзе – він по вуха закохався в яскраву і талановиту Джанабаєву. На той момент він вже більше 10 років був одружений і виховував трьох дітей.

У 2004 році Альбіна народила сина Костянтина, ім’я батька вона ретельно приховувала багато років. Уже тоді почався таємний роман Валерія і його бек-вокалістки.

Довгих 10 років співак жив на дві сім’ї – він боявся подати на розлучення, адже у нього підростали дочки, спілкування з якими були для артиста дуже важливими.

Все змінилося в 2014 році – Альбіна завагітніла вдруге. Вона подарувала коханій людині другого сина Луку. Після цих подій перша офіційна дружина Валерія, Ірина, сама вирішила подати на розлучення і дати волю чоловікові.

Альбина и Валерий с сыном Лукой
Альбіна і Валерій з сином Лукою

У тому ж році Джанабаєва і Меладзе зіграли таємне весілля, на яку запросили тільки найближчих людей. Їх союз офіційно оформлений вже 6 років, але триває він набагато довше. Цікаво, що весь цей час Альбіна тихо чекала коханого і ні разу не видала таємницю їх з Валерієм відносин.

Альбина и Валерий с сыном Константином
Альбіна і Валерій з сином Костянтином

Багато засудили подружжя, Альбіну назвали розлучницею, а Валерія гуляють зрадником. Інші, навпаки, пораділи, що улюблені змогли бути разом і виховувати своїх дітей. Чи не відомо, хто в цій історії прав, однак зараз Альбіна і Валерій зізнатися, що вони по-справжньому щасливі.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею