Організатора Слов’янського базару звинуватили в “приниженні ” талантів

Author name 24 Липня 2020 в 23:07

Поділитися статтею

Слов'янський базар
Слов’янський базар

Днями у Вітебську відбулося глобальне зоряне шоу – Слов’янський базар. Цей захід щорічно збирає на одній сцені десятки найпопулярніших виконавців пострадянського простору.

Як і заведено, в цьому році навколо Слов’янського базару піднявся галас. Зокрема, організатора заходу звинуватили в невідповідною оцінкою талантів. 29 конкурс у Вітебську від України представляла Наталія Бучинська – вона сиділа в журі і оцінювала таланти. Саме вона і потрапила в центр уваги.

Бучинська “принижувала ” таланти на Слов’янському базарі у Вітебську?

Таланти на Слов'янському базарі
Таланти на Слов’янському базарі

Як відомо, Бучинська підтримувала Еліну Іващенко – виконавицю від України. Ця ж Іващенко – підопічна саундпродюссера Вадима Лисиці. Еліна дебютувала і перемогла – їй дісталося Гранпрі конкурсу – 15 тисяч доларів на творчий розвиток. І ще авторський приз від президента Білорусії Лукашенко. Однак ситуація викликала багато запитань і потік обговорень.

Народний артист України і продюсер Юрій Квеленков звернувся до керівника національного відбору Владу Багінському і висловив невдоволення з приводу українського відбору на “Слов’янський базар у Вітебську ” – написав, що не пройшли на конкурс сильніші і талановиті виконавці з-за “особистих продюсерських зв’язків “.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею