(Відео) Максим Галкін співає пісні Алли Пугачової і випиває за любов. Ліза і Гаррі не хочуть підспівувати

Author name 26 Липня 2020 в 09:07

Поділитися статтею

Максим Галкін і Алла Пугачова
Максим Галкін і Алла Пугачова

Максим вирішив випити за любов.

Відео ролик, який виклав в соцмережах Максим Галкін, показує як його діти Ліза і Гаррі катаються на гіроскутері.

Також вони готують полуницю в шоколаді і роблять масаж своєму татові. Потім Максима Галкіна осінило, що він може так само співати як і його дружина Алла Пугачова. Проспівав він кілька куплетів з різних пісень, але Лізу і Гаррі його спів напевно не вразило, так як вони проігнорували його заклик підспівувати йому. На мою Максиму Галкіну ще далеко до виконання таких шлягерів, які з легкістю виконувала Алла Пугачова. Хоч артист і може різними голосами пародіювати будь-якого артиста і будь-який голос і інтонацію, проте в його виконанні пісні Алли Пугачової звучать зовсім по-іншому. На мою це зрозуміли діти і не підтримали його.

 ""

Максим, зовсім не засмутився і вирішив випити за любов.

Правильне рішення. По виду як він одягнений, можна сказати, що це подання було відразу після пробудження від сну. Ще правильніше рішення – випити за любов. З ранку собі підняти настрій і потім весь день ходиш в прекрасному настрої !.

Подивіться це відео – воно підніме вам теж настрій, навіть без келиха вина. Однак сьогодні вихідний і ви можете також приєднатися до Максима Галкіна в плані – випити за любов.

Відео: вип’ємо за любов

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею