(Відео) Хочете дізнатися чому Орбакайте не любить молодшу сестричку Лізу Галкіну? У чому винна Алла Пугачова?

Author name 26 Липня 2020 в 17:07

Поділитися статтею

Алла Пугачова і діти
Алла Пугачова і діти

Видно, що пізні діти, в тому числі сестричка Орбакайте Ліза Галкіна отримує значно більше уваги з боку Алли Пугачової.

Ще з раннього дитинства Крістіна Орбакайте отримувала за радянськими мірками, все про що тільки могли мріяти діти. Бабуся її водила в школу і забирала з неї. Однак, коли Алла Пугачова повністю занурилася в естрадне життя, своєї дочки вона приділяла мало часу.

Зараз все по іншому. Видно, що пізні діти, в тому числі сестричка Орбакайте Ліза Галкіна отримує значно більше уваги з боку Алли Пугачової. І тому, скоріше за все Крістіна Орбакайте ревнує меншу зведену сестру до мами.

Христина, явно не проявляє негатив до Лізи, але це неозброєним оком видно при кожній зустрічі.

Справа в тому, що Христина знає, що на маленьких дітей Алли Пугачової Лізу і Гаррі витрачаються на рік по 3 000 000 рублів в рік на кожного. Їх навчають іноземних мов за поглибленою програмою за допомогою гувернера француза.

Ще Крістіну Орбакайте дратує, що її доньці, внучки Алли Пугачової не дістається і десятої частки тепла, яку приділяє примадонна своїм дітям Лізі і Гаррі.

 ""

Це все накопичується і видно навіть на загальних фотографіях сім’ї.

І ще – справа в тому, що Христині в дитинстві материнської ласки “видавалося” по краплі від Алли Пугачової, зважаючи на зайнятість своєю професією. А дивлячись на те як спілкується мама зі своїми маленькими дітьми, Христина бачить, що вона була обділена материнською любов’ю.

Для того, щоб більш детально дізнатися про відносини двох сестер і причини, яка призвела до негативного сприйняття Христини, подивіться пропоноване відео.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею