Хто більше заробляє? Зірки балету Катерина Кухар та її чоловік Олександр Стоянов поділилися подробицями подружнього життя

Author name 27 Липня 2020 в 08:07

Поділитися статтею

Катерина Кухар та Олександр Стоянов з сином
Катерина Кухар та Олександр Стоянов з сином

Прима-балерина Катерина Кухар та прем’єр балету Олександр Стоянов дали відверте інтерв’ю, в якому розповіли, хто з них більше заробляє, хто виховує дітей та інше.

Катерина і Олександр обидва досягли успіху в професії і є світовими зірками балету. Крім того, пара щаслива в шлюбі і виховує 2 дітей – 11-річного Тимура і 5-річну Анастасію. В інтерв’ю для YouTube-шоу “Пряме питання ” зоряна пара розповіла, що через гастролі і роботу за кордоном вони рідко бачаться з дітьми. Катерина додала, що найчастіше з Настею і Тимуром сидить їхня бабуся, але під час карантину вони нарешті почали проводити час всією сім’єю.

Катерина Кухар з дітьми
Катерина Кухар з сином Тимуром і дочкою Настею

«Для мене важливо, щоб я заробляв більше, ніж дружина»

Ведуча шоу підняла питання про фінансове забезпечення молодої сім’ї. «Хто з вас більше заробляє і забезпечує сім’ю», – запитала ведуча шоу. Кухар миттєво відповіла, що її чоловік Олександр – годувальник сім’ї, але Стоянов зумів заперечити. «До карантину точно я більше заробляв, а зараз – навіть і не знаю. Раніше у мене було багато проектів за кордоном, а поки що я виступаю, як керівник балетної трупи », – відверто відповів Стоянов. Пара стверджує, що не відчуває конкуренцію між собою. Олександр зазначив, що для нього, як для чоловіка важливо заробляти більше Катерини, а якщо вона буде більш популярною – артист буде тільки радий.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею