Маша Єфросиніна з сином Олександром та чоловіком сходила в ресторан на ювілей – 3-річчя доньки Сергія Притули Соломійки, розважала всіх Лобода

Сергій Притула з дружиною Катериною влаштували свято на честь дня народження маленької Соломійки в одному з київських ресторанів. А в подарунок повезли її в заповідник Асканія Нова, де годували брикучих зебр.

Доньці Сергія і Катерини Притули Соломії вчора виповнилося 3 роки. З нагоди такої щасливої події батьки вирішили влаштувати свято, але невеликий, тільки для близьких.

Іменинниця з батьками
Іменинниця з батьками

Але гуляли по-дорослому – в одному київському ресторані. Гостей було небагато – Маша Єфросиніна з чоловіком Тимуром Хромаєвим і сином Олександром, та з Москви прилетіла Світлана Лобода. Вона навіть заспівала для іменинниці та її гостей.

Маша Єфросиніна з сином
Маша Єфросиніна з сином

Маша була в гарній сукні смарагдового кольору з вишивкою, а Світлана – в стильному брючному костюмі. Решту гостей, як і подарунки, не показали.

Світлана Лобода
Світлана Лобода

Кожному гостю роздали пряник з віком іменинниці і його треба було з’їсти на щастя. Що з задоволенням було зроблено. Малятко навряд чи розуміла все, що відбувається, але гості були задоволені.

Син Маші Єфросиніної Олександр
Син Маші Єфросиніної Олександр

Батьки напередодні дівчинку повезли в Асканію Нову – показати зебр і інших тварин.

Схожі статті

Відколи дізналась цей рецепт, така закуска стала моєю улюбленою: швейцарський салат з 2 картоплин й 2 яєць

Більшість поживних салатів готується з майонезом, але іноді хочеться з'їсти чогось більш легкого. Саме такий рецепт швейцарського салату ми пропонуємо вам спробувати приготувати.

Смачно — не означає дорого: бабуся навчила готувати лимонні кекси з будь-яким варенням! Ділюсь секретом

Для приготування лимонних кексів потрібно мінімум часу та доступні продукти. Обов'язково спробуйте цей десерт і результат вас приємно здивує!

Виноградний пиріг, якого ви ще ніколи не куштували: соковитий та хрусткий, а аромат — просто неймовірний!

Домашній пиріг з такою начинкою стовідсотково сподобається вашим їдокам. Вони здалека відчують аромат цієї випічки та прибіжать у кухню, а коли оцінять, то ви будете змушені пекти його дуже часто.