Що буде з «Вечірнім кварталом»: Після відходу Зеленського з «Кварталу 95» рейтинг шоу сильно впав

Author name 3 Серпня 2020 в 13:08

Поділитися статтею

Що буде з «Вечірнім кварталом»
Що буде з «Вечірнім кварталом»

З моменту обрання Володимира Зеленського президентом України телевізійні рейтинги шоу «Вечірній квартал» знизилися майже в два рази.

На початку 2005 року студія «Квартал 95» спільно з телеканалом «Інтер» приступила до виробництва проекту «Вечірній Квартал», головним автором і ведучим якого був Володимир Зеленський. Комедійне шоу знайшло величезну популярність серед глядачів і вже 15 років є одним з головних комедійних проектів на українському телебаченні.

Кадр з шоу "Вечірній квартал"
Кадр з шоу “Вечірній квартал”

Після обрання Володимира Зеленського президентом в 2019 році і його відходу зі студії «Квартал 95» рейтинги шоу пішли вниз. Про це свідчать дані Індустріального телевізійного комітету. На початок 2019 року аудиторія «Кварталу» охоплювала 14-16% глядачів від 18 до 54 років в містах з населенням 50 тис. і більше жителів, а в 2020 році вона скоротилася до 9,7% в лютому і до 7,15% в березні. Це пояснюється «втратою» головного актора і улюбленця глядачів – Володимира Зеленського, а також мінімальним обговоренням гострих політичних тем у шоу. В останні кілька місяців популярність проекту ще більше впала через пандемію коронавируса. Справа в тому, що через COVID-19 постраждали концертна діяльність і зйомки нових програм.

Що буде з «Кварталом»?

Після відходу Зеленського улюблене багатьма шоу «Вечірній квартал» більше не буде колишнім. Проект розвивається і працює далі, а в складі команди вже багато нових акторів. Доля «Вечірнього кварталу» поки не відома, але рейтинги шоу говорять самі за себе.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею