Сергій Бодров не дожив до цього щасливого дня: дочка знаменитого актора вийшла заміж

Author name 4 Серпня 2020 в 19:08

Поділитися статтею

Сергій Бодров
Сергій Бодров

Дочка Сергія Бодрова Ольга вийшла заміж за свого колегу по цеху.

Актор і кінорежисер Сергій Бодров-молодший був справжньою зіркою свого часу. З перших своїх фільмів він заявив про свій незаперечний талант, а “Брат” і “Брат 2” зробили його всенародним улюбленцем. До сих пір ці картини вважаються класикою російського кінематографа періоду кінця 90-х початку нульових.

Сергей Бодров в фильме "Брат"
Сергій Бодров у фільмі “Брат”

Життя Сергія Бодрова обірвалася раптово і несподівано для багатьох шанувальників. У вересні 2002 року почалися зйомки фільму “Зв’язковий”, який режисирував Бодров-молодший.

Для одного з епізодів знімальна група вирушила в Кавказькі гори. Після закінчення робочого дня команда на чолі з Сергієм вирушила назад в місто, але додому ніхто не повернувся. Раптово почався схід льодовика, обвал за кілька хвилин накрив всю ущелину, якою пересувалися кіношники. Врятуватися не вдалося нікому.

Більше ста людей до цих пір вважаються зниклими без вісти, не вдалося знайти і останки Сергія Бодрова. На момент загибелі режисерові було всього 30 років, у нього залишилися дочка і син.

Сергей Бодров с сыном и детьми
Сергій Бодров з сином і дітьми

Цього року доньці Бодрова-молодшого Ользі виповнилося 22 роки. Влітку дівчина зіграла весілля — її обранцем став 30-річний актор Сергій Бистров. Торжество відбулося у тісному колі близьких і друзів.

Ольга не афішувала свої стосунки, а соціальні мережі дівчини відкриті тільки для близького оточення. Відомо, що дочка знаменитого актора вирішила продовжити справу батька. Вона закінчила акторський факультет ГІТІСу, і зараз знімається в перших картинах.

В центре: Ольга Бодрова и ее муж
У зонах загального користування: Ольга Бодрова і її чоловік

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею