«Удар» у відповідь в Альбіну Джанабаєву: колишня дружина Валерія Меладзе висміяла чоловіків, які обирають собі надто молодих супутниць

Author name 6 Серпня 2020 в 15:08

Поділитися статтею

Колишня дружина Валерія Меладзе Ірина Малухіна і нинішня дружина Альбіна Джанабаєва
Колишня дружина Валерія Меладзе Ірина Малухіна і нинішня дружина Альбіна Джанабаєва

Ірина Малухіна – екс-дружина популярного в Росії співака і продюсера Валерія Меладзе.

Напередодні вона зробила гучну заяву – кинула камінь у город Альбіни Джанабаєвої. Ірина вирішила поговорити про нерівні шлюби, де між чоловіком і жінкою дуже велика різниця у віці. Ірина уточнила, що такі пари з боку виглядають, смішно, безглуздо, нерозумно і навіть викликають жалість.

Немає повісті сумнішої на світі …

Колишня дружина Валерія Меладзе Ірина Малухіна уточнила: «Немає повісті сумнішої на світі, ніж повість про старіючого Ромео. Скільки їх бідних навколо! Безумовно, є і нормальні чоловіки, але цей типаж особливо виділяє моє око “.

Колишня дружина Валерія Меладзе Ірина Малухіна
Колишня дружина Валерія Меладзе Ірина Малухіна

Ірина вирішила розповісти докладніше про те, що думає про нерівні шлюби, і далася в літературні порівняння: “Спробую описати, як виглядає цей персонаж. Йому, як правило, 45+, зовні завжди ретельно напомаджений, він в агресивній формі пережив (вірніше, не пережив) кризу середнього віку. Він тривожний і наляканий перспективою самого себе. Він носій усіляких синдромів «Доріана Грея», «Пітера Пена», «Дона Жуана», «Казанови».

Малухіна впевнена – з такими чоловіками нема про що говорити, з ними не вийде будувати серйозний брак або цікаві відносини. Тіло – ось головний “магніт “. На це і липнуть молоденькі. Шанувальники побачили в цьому особливий підтекст – весь опис підходить під колишнього чоловіка Іри – Валерія Меладзе. Звідси випливає висновок – Ірина заздрить Джанабаєвій, яка, будучи молодою і красивою, окільцювала успішного Меладзе.

Однак сам Меладзе в інтерв’ю не раз заявляв – незважаючи на їх різницю в чотирнадцять років, вони прекрасно уживаються, і не стикаються з непорозумінням.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею