Знову вагітна: Дружина Джигана Оксана Самойлова подарує йому п’яту дитину

Author name 8 Серпня 2020 в 10:08

Поділитися статтею

Оксана Самойлова знову вагітна
Оксана Самойлова знову вагітна

Тільки зійшлися, а вже хочуть п’яту дитину. Оксана Самойлова опублікувала фото з помітно округлим животиком.

Модель Оксана Самойлова завжди тримає себе в формі. Мільйони фанатів заздрять її плоскому животику і навіть кубикам. Після того, як дівчина чотири рази народила, вона дуже швидко повернулася в свою осину талію, і не втратила форми. Однак зараз дівчина опублікувала фото з відпустки в Туреччині, де видно, що від колишнього преса не залишилося нічого.

Кругленький животик Оксани: Джиган стане татом в п’ятий раз

На фото дівчина позує в купальнику ніжного блакитного кольору, а за талію її обіймає чоловік Джиган. Поки офіційно пара не коментувала чи хочуть вони завести п’яту дитину, але до цього є всі передумови.

Відзначимо, пара Джигана і Оксани Самойлової тільки недавно пережила великий скандал. Вони хотіли розлучитися через проблеми Джигана з наркотиками і алкоголем. Однак після тривалого лікування в приватній клініці, чоловік все таки зміг взяти себе в руки і повернутися в сім’ю до чотирьох маленьких дочок. Оксана Самойлова писала на своїй сторінці в Інстаграм, що йде на примирення з кривдником тільки заради того, щоб діти росли в повноцінній сім’ї, і не відчували брак уваги. Однак шанувальники вірять – це була лише велика сварка, яка вже позаду, і далі пара буде разом без будь-яких проблем.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею